Błędy forum po aktualizacjach / uaktualnieniach

Co do artefaktów, to ublock origin psuje.
Co do wskaźnika w polu tekstowym, to dalej brak.

Pewnie tylko Bozia będzie wiedziała czy błąd twórców filtrów czy rozwijających kod dodatku po tym jak zainstalowałeś jakoś uBO Development 1.18.17 w Basilisk 55.

Jaki developpment?
Normalny uBO
1sc015

Teraz mam uBO 1.19.0

A ja ponawiam pytanie. Z tym, że teraz, to nie “dziś”, a wczoraj.

Ogarnijcie logo przed logowaniem na forum.
Przy niezalogowanym użytkowniku wystarczy trochę przewinąć w dół i logo rozciąga się tak, że można się zalogować.
Problem występuje na mobilnej Operze.

u mnie takie cuda na firefox 67.0.4

Portal nie jest psuty przez aktualizacje forum @izok1980

Nie wiem co jest przyczyną ale na Edge mam to samo

Na pewno nie że na forum wgrano nowszą wersje Discourse.

Moduł blokowania reklam jakby nie wyrabiał - bez niego nie szaleje.

Cześć,

Dziękuję za troskę, ale nic się nie uszkodziło, nazwa konta została zmieniona na moją prośbę.
Nie wiem komu mam podziękować za utworzenie mojego alternatywnego konta - ale ani jedno ani drugie nie jest mi potrzebne.

To co prawda było pytanie (choć wydawało się, że z wyraźną tezą…), ale skoro pozostało bez odpowiedzi, to ja ją udzielę: konto o nazwie rgabrysiak zostało utworzone przez @krystian3w

No i w jakim celu?

Widocznie chłopaki chcieli zobaczyć jak to jest utworzyć multikonta dla małej zabawy. :joy:

Znowu jazdy z forum i stroną główną. Z forum nie daje się korzystać bo minutami kręci się kółko, a jak się odświeży stronę to to samo co na głównej. Główna co chwila wywala tym błedem na firefox i Google Chrome.

Tylko mi nie działa forum i strona główna?? Nie daje się korzystać.

Co chwila mnie wylogowuje z forum. Masakra jakaś.

Pewnie tak

Madafaker (po polsku) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

For me, the site works correctly. You have a problem.

Baca zamiast schowane 100 zł znalazł w kieszeni kartę. Pisało - Kocham cię! Podpisane było - Twoja żona. - ale togo już baca nie doczytał. Pomyślał - Kartka za dutki? To nie mieści się pod kapeluszem.
Poszedł do kochanki.