Błędy forum po aktualizacjach / uaktualnieniach

Ma problemy z ortografią. To i kłopot z napisaniem poprawnie nazwiska Solorz.

1 polubienie

Wy za to macie chorobę psychiczną na punkcie ortografii, ale pisania jednostek prędkości internetu olewacie i pozwalacie na piszta jak chceta.

Nie zawsze i nie każde imię lub nazwisko piszę się zgodnie z ortografią, a to nie jest mój kumpel od Żywca, żebym to dokładnie wiedział.

Trzeba przyznać, iż hecny z Ciebie gość, potrafisz rozbawić publikę…ale okay, masz rację, nie wymagajmy “cudów”…

Możesz to na polski?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Ja mam dystans do siebie duży i nie jest poważny jak konar z wiadomo jakiej reklamy :stuck_out_tongue: (mam na myśli sztywny).

Hecny: zabawny, wesoły, zadziorny

Źródło: sjp.pl

Lista wszystkich synonimów do słowa hecny: draczny, komediowy, radosny, rozrywkowy, śmiechliwy, śmieszny, wesoły, zabawny, zabawowy,

Źródło: synonim.net

Dzięki za komplement :slight_smile:

Ale chyba Solorz oddał interes i jest powiedzmy na “emeryturze”.

To mało istotne czy stary Solorz czy młody, chodzi o co innego :slight_smile:

1278 ludzi na forum :stuck_out_tongue: już o jeden podskoczyło :stuck_out_tongue: 1280 jakiegoś błyskawicznego przyspieszenia dostało. Procesor na tryb Turbo przeskoczył w serwerach :stuck_out_tongue:

1285 userów gniecie się na forumie. Tylko multimilioner Soloż-Rzak może wesprzeć naprawę forum…

Oczywistym jest, że to źle, że są takie błędy. Nikt mi nie wmówi, że ten idiotyczny, otwierający się jak reklama na WP, czat to “feature” :wink:
Ale skoro są narzędzia po naszej stronie do tego, aby go nie było, to można go usunąć. Ja tak zrobiłem zaraz po wpisie @krystian3w, dwie linijki w uBlocku. No cóż, do tej pory tu go nie używałem, ale jak mus to mus. :wink:

Z innych błędów: liczba wyświetlanych “wirtualnych” użytkowników mi nie przeszkadza. Bardziej już to, że przez to praktycznie każdy ma zieloną obwódkę awatara, czyli naprawdę nie wiadomo kto jest, a kogo nie ma.

A jak chcecie wiedzieć - dziś, od północy, mieliśmy 299 zalogowanych użytkowników na forum.

4 polubienia

1340 5:29 dzisiaj, na forum.

W sumie, ale w danej chwili to sami chyba nie wiedzieliście.

Fazy czatowania:

  1. Najpierw wkurzasz się na wyskakujący czat.
  2. Zgłaszasz bug.
  3. Wkurzasz się na to, że nadal wyskakuje.
  4. Skoro juz sobie wyskoczylo to niech sobie będzie.
  5. Tam się coś dzieje.
  6. Czatujesz.

:wink:

Radek68 pisze o forum: “Oczywistym jest, że to źle, że są takie błędy” i daje rady jak sobie radzić z tym problemem…

Podobnie jak z popsutym czy uszkodzonym samochodem. Zderzak można przywiązać sznurkiem, zamiast tłumika zastosować rurę kanalizacyjną itd. Da się jeździć? Da…

2 polubienia

@redakcja chyba się poddała i pozostawiła forum samemu sobie, a przynajmniej tak to wygląda. Nie widać żadnych ruchów z ich strony w celu naprawienia błędów, brak jakiejkolwiek informacji w tym temacie. Wygląda to tak, jakby pochowali głowy w piasek i udawali że nic nie widza.

2 polubienia

Poprawka na automatyczne otwieranie - teraz tylko by się przydało znaleźć czas na przetestowanie.

Jedynie martwiłbym się jakby powstały jakieś inne kanały do rozmów oprócz “Społeczność” pod Babble chat.


Jest też opcja by użytkownik miał prawo decydować o autootwieraniu:

1 polubienie

Już forumowiczom znudziło się biadolić w tym temacie…
Miłego weekendu!

1 polubienie

To ja dorzucę poprawkę na brak spacji po ostatniej aktualizacji w pewnym miejscu:

.title .accepted, .title .by, .title .back {padding: 0 5px !important;}
.title .by a {padding: 0 0 0 5px !important;}

do usunięcia jak spacje zostaną wciśnięte w polskie tłumaczenie lub będą w kolejnej becie przywrócone.

1 polubienie

“Widza”? Ta… no wiesz, jakby tak się tak zastanowić, to wydaje mi się, że słowo to dość dobrze oddaje, co redakcja jest w stanie zrobić i naprawdę jest trochę w roli widza. :thinking:
Poprawki wychodzą nie od niej przecież, a od ludzi rozwijających ten skrypt forum, bądź wtyczki do niego.

No właśnie… :bangbang:


Zwłaszcza ta druga poprawka wydaje się sensowna. :slight_smile:

1 polubienie

1448 użytkowników zalogowanych :stuck_out_tongue: