Błędy forum po aktualizacjach / uaktualnieniach

Mam 5 przeglądarek firefoxowych. Wszystkie są dd, jeśli chodzi o czat.

Sprawdź czy masz odznaczoną ostatnią pozycję dla Babble:

https://forum.dobreprogramy.pl/my/preferences/interface

To chyba kwestia procesora, bo u mnie to też są milisekundy, za to na telefonie czasem tak zmuli, że parę sekund jedna litera wchodzi :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Gut. To jak wytłumaczyć szybkie otwieranie czatu w slimjet, a w firefoxie i modach firefoxa - żałosny spektakl. W slimie procesor starczy na obsługę pluginu czatu. Jest szybko. W palemoonach łącznie z 28.0.1, czy basilisku 55 - forum dp jest dd, jeśli chodzi o skrypty.
Ale będę kombinował.

To na pewno nie jest kwestia procesora, tym bardziej, że ja podałem wyniki dla procesora ośmioletniego, Celerona na podstawce LGA775 (od którego np. obecny Core i5 jest ok. 500% szybszy).

To chyba kwestia różnych dodatków (rozszerzeń) do tych przeglądarek, zwalniających otwieranie czatu. W każdym razie błędu czatu (forum) to tu nie ma. Nawet na starym IE11 (W10) otwiera się czat w dwie sekundy.

Nawet nie. W trybie awaryjnym przeglądarek bez rozszerzeń też trzeba sporo czekać.

Hej,

@Bogdan_G - U mnie na najnowszym FF Quantum 62.0.2 (64-bit) trwa to koło sekundy, a procesor też ma swoje lata - Intel C2D P7350. Tyle że ja w przeglądarce nie mam praktycznie żadnych skryptów blokujących…

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Nigdy nie używałem jakichś noscriptów. Disconnect i ublock mam wszędzie.
Czat w slimjecie otwiera się szybko, ponownie - jeszcze szybciej. A że niektóre skrypty dodaję do filtrów, to nie moja wina, tylko tych, co wciskają śledzie i inny phishing (googlesyndication i inne).
Dokładnie to samo jest w slimie - i czat szybko śmiga.

1 polubienie

Reklamowe na pewno nie zawierają przyśpieszaczy otwierania czatu.

Znowu wam serwer zdycha!!!

Przyzwyczajaj się :wink:

Tydzień, półtora śmigało forum jak nigdy bez problemów.

Znowu awaria przed Wigilią i cudowe 294 zalogowanych do forum. Może to ręka Boska :stuck_out_tongue:

Magia Świąt :wink:

Wińcyj spamu!

Macie już jeden temat. Po co pisać “n” razy o jednej głupocie?

Ile jeszcze tematów założycie? Jeden wystarczy! Scaliłem wątki.

1 polubienie

Znerwicowany moderator z ciebie.

Dla mnie to moderacja ma niesamowita tutaj cierpliwość, ja już przy pierwszym wystąpieniu tego problemu nie był tak pobłażliwym dla osób które wręcz komentowały w czasie rzeczywistym ile to jest już online userów według licznika. Zupełnie tak jakby tylko grupka ludzi miała do niego dostęp i miała obowiązek informować o stanie tego licznika innych użytkowników …

@Fizyda

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_gNXe2XIEOsqoWGpfTdb0c0svR9B8GQPE.jpg .