Błędy forum po aktualizacjach / uaktualnieniach

Przełączyłem na skórkę fizydy. Zapisało i zmieniła się. A czat nie udało mi się włączyć. Akurat zapisuje, ale nie działa.

No to widać błąd na drodze komunikacji :relieved:.

1 polubienie

Albo serwer, albo usługa czatu.

Sprawdziłem też w EDGE - oczywiście też nie zapisuje tej zmiany.
Innymi słowy to nie problem z przeglądarką, a wyłącznie z jakimiś ustawieniami na serwerze w tej aktualizacji lub z samą aktualizacją, czy też wtyczki czatu z nią.

4 polubienia

W weekend nie poprawią :stuck_out_tongue:

Mnie chodziło bardziej o to że coś się zapisało, a ktoś nie doczytał co konkretnie się mimo to nie zapisuje - a nie techniczna przyczyna błędu np. niekompatybilny moduł czatu.

forum.dobreprogramy.pl##.babble-sidebar--right.babble-sidebar

:wink:

2 polubienia

Przetestowałem. W sumie działa, bo chatu nie ma, choć cała strona jest przesuwana w lewo. Ale lepsze to, niż ten wciskający się na siłę chat. :slight_smile:

Prawdziwe rozwiązanie będzie, gdy tego normalnie nie będzie. :wink: Także czekamy redakcjo!

1 polubienie

No i znów “mamy” setki użytkowników na forum :joy:

image

2 polubienia

Aż ostatnio sam screena zrobiłem…
image

Prawie jak z lawinowo rosnącym udziałem instalacji Windows 10 na milionach urządzeń w całej Drodze Mlecznej, Śródziemiu i diabli wiedzą gdzie jeszcze po zaprzestaniu dystrybucji poprzednich systemów! :stuck_out_tongue_winking_eye:

To wszyscy użytkownicy Windows 10, dobreprogramy chce pobić wszelkie statystyki w M$-ofcie, może wtedy dostaną profit na nowszą wersję windows server, albo w prezencie :stuck_out_tongue:

Klasyk: “No i znów “mamy” setki użytkowników na forum”

1 polubienie

Brakuje tylko tego jednego, jedynego, który te błędy by ogarnął.

2 polubienia

Znowu bijecie rekord na forum?? Czy Windows Server wam się zawiesił??

Nie wiem jaki to miałoby mieć związek z systemem operacyjnym serwera. To raczej błąd skryptu forum lub problem z sesjami bądź jakimś cachem.

Na dodatek “wskakują” na forum tematy prehistoryczne, jak ten z 2009 roku o tabletkach na odchudzanie.

Chyba jednak potrzebne są tabletki przeczyszczające coby wzmogły aktywność serwera…

Format C:\ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

497 ludzi na forum :stuck_out_tongue:

Prawdopodobnie ktoś zrobił odkop, ale jego post został usunięty przez moderatora, ale widget do wyświetlania ostatnio aktualizowanych tematów na forum już go scachował. Sytuacja była nie raz i wynika z tego jak ta funkcja została napisana. Działa tak by ze względów optymalizacyjnych. Zgaduję, że tematy są zapisywane w momencie napisania posta zamiast orania po całej bazie w przypadku każdego odświeżenia strony.

2 polubienia