Błędy forum po aktualizacjach / uaktualnieniach

Na serio! Rosyjskie memy so w pytke! Tylko dla kumatych… Tlumacz se sam… Januszek nie potrzebuje tlumacza :grinning:

To nie jest rosyjskie forum, a jeśli chcesz rozmawiać z @januszek to masz przecież wiadomości prywatne.

Konkretnie: to jest rosyjskojęzyczny mem zamieszczony na polskojęzycznym forum. Co z tego?

To, że jest to niezrozumiałe dla wszystkich którzy odbyli edukacje dopiero po komunie :wink:

Niezrozumiałe są też islamskie czy koreańskie memy, więc jeśli autor je zamieszcza bez tłumaczenia i pisze, że jedna osoba jest odbiorcą (rozumie) to lepiej niech wyśle prosto do adresata :wink:

Misu jestes przykry - bede tu pisal jak bede uwazal

Ewidentnie mylisz mnie z jakimś kolegą.

@anon2166525, @januszek, @anon741072 jaki związek ma język mema z błędami po aktualizacji forum?

Żadnego, ale przecież to nie jest jakaś merytoryczna dyskusja prowadząca do rozwiązania jakiegokolwiek problemu z działaniem portalu, więc offtop w niczym nie przeszkadza. Jeśli są jakieś błędy to powinny być zgłaszane w osobnych tematach dotyczących tylko jednego błędu. Wtedy można to oznaczyć jako rozwiązany lub drzeć koty nadal, a tutaj jest tylko narzekalnia ;p
Myślisz że ktoś odpowiedzialny za forum będzie przeglądał takie makaronowe wątki i zagłębiał się o co komu gdzie chodziło?

Ale to jest duże forum, wystarczy tylko poprosić i zaraz się znajdzie ktoś, kto przetłumaczy :wink:

Nie ma związku. To jest klasyczny odjazd offtopiczny :wink:

1 polubienie

nDRTEW

No ale te Misiewicze - równolatowie @anon741072 ?

Czy Was pogięło ???

Haha, tego ostatniego słowa nie znałem, musiałem wygooglać, haha :wink:

Dostałem moderatora, zaraz Was wszystkich wyrzucę !! Haa !

A tak serio mam możliwość zmiany każdego tematu. Taki błę(ą?)dzik ?

Z “choinki się urwałeś”, że nie wiesz co jest “zgrane”…

https://forum.dobreprogramy.pl/t/informacje-o-kategorii-stali-bywalcy

Tylko pamiętaj, że z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność! :wink:

@Madafaker @anon741072 ooo to nie wiedziałem ! :open_mouth:

No bez jaj :wink: Choć to bez sensu wtedy by było… :joy:
PS. przecież brzmi tak samo!


I chyba jest trochę racji w tym, że ten wątek służy głównie odreagowaniu, bo czy ktoś poza nami, uczestnikami dyskusji, przeczyta tyle postów? Ошибки są wkurzające, ale co można zrobić…

1 polubienie

image

:+1: :laughing:

1 polubienie

914 w momencie pisania posta. Przy tysiącu padną serwery :stuck_out_tongue:

Testowałeś? :stuck_out_tongue_winking_eye: