Błedy na komputerze

Witam, jestem tu w poszukiwaniu pomocy. Niedawno przez mp3 od koleżanki przeszedł do moich komputerów wirus, sprawa wygladała tak, że po uruchomieniu sytetmu za każdym razem 2x włączały się moje dokumenty. według rad z waszego forum pozbyłam sie tego problemu krok po kroku robiąc tak jak to opisalicie czyli wklejałam do notatnika te kody, użyłam combofixa, clenera, grzebałam w autostarcie i włącz i wyłącz przywracanie systemu itp … no ale pojawił się kolejny problem teraz po każdym włączeniu komputera wyświetla sie okienko load dll a w nim tekst- hook load failed. mam pytanie jak się tego pozbyć?? to nadal jest wirus czy już tylko zwyczajny błąd ?? Pytam jak to usunac bo jakbym miała robic formata, który to według wielu “informatyków” jest recepta na wszystko to musiałabym dane przenosić na dysk zewnetrzny, który by mógł rownież się zainfekować a mówię już mam ten problem w mp3 i mp4 oraz dwóch komputerach ;/ na szczęście aparatu nie podłączyłam jeszcze … pomocy ;(

nic takiego w twoich postach nie widzę bo chętnie obejrzę logi z wymienionych tu narzędzi

:slight_smile: