Błędy Neostrada 1,3MB/s


(Degisman13) #1

Witaj, mam problem z Neostradą 1,3MB/s. Przedwczoraj zainstalowałem Windows'a XP HE, i zainstalowałem Avast 4.8 i Neostrada itd...

I wczoraj i dzisiaj zaczęło jakiś błędy z neostrada.Strona chodzi powoli.... sprawdziłem ile prędkosci www.dsl.cz i wyszło:

Rychlost připojení k internetu: 42,6 kbit/s

Rychlost stahování dat: 5,3 kByte/s

Rychlost odezvy (ping):

nezjištěno :o :o :o :o :o :o :o :o :o

co jest??


(Bolo92) #2

Sprawdź tym avastem, jak nie miałeś odrazu SP3 to mogło się napchać wirusów już, jak masz skonfigurowane połączenie przez tą aplikację NEO czy poprzez Dial-Up w połączeniach sieciowych ? Jak tą aplikacją to sobie poszukaj opisu jak zrobić DIal-Upa i zrób.


(system) #3

Zobacz na innych serwerach ... np. http://www.speedtest.net


(Degisman13) #4

niby jak? jak sciagne SP3?? przeciez u mnie sciąga 0-13 kb/sSP3 mialem jak zainstalowałem i okazalo Aktualizacje Sp3 Windows.

na początku zainstalowałem Windows.

  1. Install Windows.

  2. Install Software do Karty GFraficzne itd..

  3. Neostrada TP

  4. Avast 4.8

  5. Aktualizacja SP3 i inne...


(Godlike) #5

Teraz jak już masz ściągniętego avasta możesz zainstalować Windowsa, Avasta i DOPIERO uruchomić internet. Najpierw jednak spróbuj odinstalować ten cały TP syf, zainstalować same sterowniki do modemu i w normalny ręczny sposób skonfigurować połączenie- nie wiem jakie sprzęty daje teraz telekomuna ale jeśli masz mydelniczkę w rodzaju thomsona czy sagema to zrób to według tej instrukcji http://neostrada.info/instalacja.php?id=winxp

Tu zobacz co ci z tego wyszło http://twojeip.wp.pl/


(Wojtek5) #6

Witaj

Jeżeli masz kierunkowy (025), to na tej lini TP.SA Modernizuje centralę, i efektem tego jest zapchanie się sieci i stąd ta ograniczona przepustowość łącza.

zadzwoń pod darmowy numer TP.SA i dowiedz się szczegułów, bo nie sądzę że po formacie zostały jakieś wirusy.

Tel. do TP.SA: 0-800-102-102 Powodzenia.


(Kpc21) #7

Podłącz inny komputer i na nim sprawdź, jeśli będzie tak samo - dzwonić na 0800102102 (działa z telefonów stacjonarnych, komórek Orange i budek telefonicznych).