Błędy opery 9.5 przy pobieraniu większych plików

Tak jak w temacie po ok. 20-30 minutach pobierania jakiegoś pliku opera zaczyna się zawieszać a wygląda to tak http://id.wklej.org/s/5780 . Czy zna ktoś sposób na ten problem ?

jak dla mnie, to masz jakiegoś syfa na komputerze i to nie jest wina Opery. sam wczoraj ściągałem obraz Ubuntu i nic takiego nie miałem. Za to kuzyn miał 1875418275341 śmieci na komputerze i mu się właśnie tak robiło. Poleciłbym sprawdzić komputer od strony robali, wirusów itp

tez tak mam :frowning: cos zrabali :!: firefox wszystko dobrze pobiera itp a opera ma czasem zastoje i tak jak piszesz przycina sie przy pobieraniu!

u mnie ten sam problem występuje :frowning:

Opera 9.5 to program wydany zaledwie kilka dni temu, i jak zawsze w takich sytuacjach stabilność to ostatnia rzecz jakiej można się spodziewać ;]

Jak nie chcecie problemów to używajcie jeszcze przez jakiś czas starszych wersji, nie opłaca się przerzucać na przeglądarkę zaraz po jej premierze bo zazwyczaj ma dużo dziur, jeżeli nie jesteś testerem to po prostu nie ma sensu.

Dziękuje wszystkim za porady ale problem rozwiązał się po przeskanowaniu kompa Windows Live OneCare na stronie http://onecare.live.com/site/pl-pl/defa … ?s_cid=sah wyczyściło mi rejestr (ok.200 błędnych wpisów , których nie wywalił ccleaner) i już wszystko jest OK.

Miałem idealnie ten sam błąd - ściągałem SUSE (4,2GB)

Powrót do 9.26 wszystko naprawił

Po zainstalowaniu Opery 9.50 zauważyłem że przy dłuższym ściąganiu ‘siada’ graficzny interfejs.

Wczoraj zainstalowałem wersję 9.51 (10071) ‘beta’.

Właśnie ściągam kolejny duży plik (ponad godzina ściągania na jeden) - jak na razie wydaje mi się że zostało to naprawione.

Aby teraz nie trzeba było zbyt długo czekać na kolejną (tym razem rzeczywiście) stabilną wersję.

No wreszcie znalazlem, że nie tylko ja mam taki problem. Pytanie jakim cudem przeszmuglowali opere 9.5 z takim poważnym blędem. Ja dużo sciągam przez przeglądarkę i mam kilka razy dziennie tego bugga co jest strasznie wkurzające. Dodam, że nie ścina za każdym razem, ale na tyle często, że może wielu ludzi zniechęcić do przeglądarki na starcie.

Ja na Operze 9.5 też tak miałem… przy ściąganiu openSUSE 11… ;/

zulu ,

wróć najlepiej na starszą wersję