Błędy podczas zamykania IE7

Witam,

Dzisiaj na świeżo postawionym systemie ściągnąłem i zainstalowałem wszystkie łatki windowsowkie (coś koło 90 ciu :X). Wiem, ze mało kto używa teraz Internet Explorera, jednakże ja go potrzebuje tylko dla jednej strony i to do dosyć ważnych spraw.

Problem polega na tym, że zawsze kiedy zamykam IE lub kiedy zatwierdzam coś w przeglądarce Live Search(tej na górnym panelu IE) przeglądarka się zamyka, Windows Wywala error aplikacji, zaraz po tym system dostaje maksymalnej zwiechy i jedynym wyjściem jest zamknięcie procesów drwtsn32.exe albo iexplore.exe

Normalnie ręce opadają. Wie ktoś o co może chodzić? Na poprzednim kompie problemów nie było…

Zamieszam screeny…

omgxy0.th.jpg

omg2un4.th.jpg

Zaznaczam iż problemów wcześniej nie było. Mam XP-ka SP2 +internet explorer 7 z całą armią zainstalowanych poprawek, dodatkowo mam zainstalowane Vista Inspirat 2, próbowałem odpalać IE także bez tego packa, są te same błędy…

Co do skanów to robiłem już Ad’Awarem, Spy Botem. Jako główną ochronę posiadam Kaspersky Internet Security, nim także robiłem pełny skan… Czysto…

Jak ktoś pomoże to ma browar… Bo ja już sił nie mam :slight_smile:

witam, przeinstaluj IE, ja kiedyś miałem podobne komunikaty i mi pomogło przeinstalowanie tego syfu a mój kumple niestety musiał zrobic formata:)

Odinstalować… Ale jak?:F Próbowałem już reinstalla robić, ale tylko w taki sposób że NA IE instalowałem instalatorem IE 7 z poprawkami (taki pakiecik 15mb ze stronki MS)… A jak bezpiecznie reinstalnąć?

Miałem tak, że przeglądarka w ogóle nie chciała się włączyć [totalna zwiecha] - dodatki.

Sprawdź dodatki, może któryś z nich nie jest kompatybilny z “7”.

nie da się odinstalować tego badziewia z systemu ale przeinstalować zawsze go można:) ściągnij czystą wersje bez dodatków z strony MS