Błędy przy nagrywaniu DVD

Znajomy kupił nagrywarkę DVD

http://www.cdrinfo.pl/software/stronasp … 4009180119

i ma kłopot z nagrywaniem filmów.

Nagrywa programem SonicDVD, gdy poleci mu kopiowac płytę a potem ją nagrać film zapisany jest z błędami, kod błędu to:

Command: 28 Sense: 03 ASC 11 ASCQ: 00

Co ciekawe z błędami nagrywa się ok 80% płyt jednokrotnego zapisu, natomiast na płytach RW zapis przebiega bez problemu. Zapisywał na płytach -R, +R i z różną prędkością ale skutek zawsze był ten sam czyli zwalona płyta. Jeżeli ktoś spotkał się z tym problemem proszę o pomoc.

Dzięki z góry

Marco

Weź przestań używa jakiegoś badziewia do nagrywania płyt które mało kto

zna, pewnie dostał go przy zakupie nagrywarki. Niech go odinstaluje, ściągnie (lub ewentualnie pożyczy od kogoś) program Alcohol 120% i ściągnie do niego cracka ze strony (bo to jest trial 30 dni) i powinien dobrze chodzić oraz nagrywać! [www**********](www ********** )-stąd niech ściągnie cracka!Nara!

Gdzie Ty chłpie jesteś :o:o:o

:arrow: Spectator

Radzę dokładną lekturę:

http://www.forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Pradal nikt z moderatorów nie ma obowiązku siedzieć 24 h na dobę na forum więc daruj sobie takie uwagi :!: :!: :!:

Posty OT :arrow: KOSZ

Link do strony z crackami zakryto.

Nie piszesz z jakim systemem pracuje twoj znajomy . Jesli jest to Windows XP , to stosując program sonic nalezy odinstalowac z systemu aplikacje INTEL APLICATION ACCELERATOR.Mialem z programem sonic takie same problemy.Klopot skonczyl sie kiedy zaczolem nagrywac za pomoca NERO oraz po zrobieniu porzadku w systemie ze sterownikami ASPI.Poczytaj na http://www.cdrinfo.pl artykul Pana Bartosza Danowskiego na temat sterownikow ASPI. w dziale artykuly.Ja zastosowalem się do Jego rad i od tej pory nie popsulem ani jednej plyty :?

Walić to wszystko! Crackowanie to podstawa życia 98% internautów! Mało kto używa legalnego oprogramowania wszyscy w moim środowisku crackują programy, nawet nauczyciele! !!

:roll: :roll: :|:|:|:|

N/C