Błędy przy oglądaniu filmów w przegladarce (flash)


(k-9) #1

Cześć

Podczsa oglądania serialów w flash na stronach po 15min wyświetla mi się komunikat o błędzie

http://zapodaj.net/f94c248004947.jpg.html

... wtyczka adobe flash w przeglądarce pada (albo Shockwave Flash) i tak w kółko

Czy ktoś wie o co chodzi?


(Bogdan_G) #2

Dalej nic. To może być szkodnik, albo problemy z flashem, problemy w przeglądarką albo jeszcze większe “cuś”. W podglądzie zadań by więcej pisało, co wywołuje błąd.

 

Zacząłbym od dokładnego odinstalowania wtyczek adobe, potem uruchomiłbym internet explorer i kolejno instalowałbym wszystkie visual C++, jakie są w systemie, ocz ze strony Microsoftu.

Każdorazowo uruchamiasz poszczególnego instalatora, ale w pierwszym oknie kreatora wybierasz opcję naprawy. Z innych przeglądarek musiałbyś pobierać na dysk visuale, a tak podmieni Ci i naprawi problem. Prawdopodobnie.

W necie jest dużo wyszczególnionych DLL do naprawy, Chodzi o to, żeby się nie grzebać z pojedynczymi błędami runtime, tylko porządnie mieć w systemie. Po robocie zainstalować potrzebne wtyczki adobe i korzystać z video w necie. A jakby co dalej, to zastanawiałbym się nad comodo cleaning essentials. To niewielkie, ale dodatkowo do folderu, gdzie wypakowane, bierze ze 150MB aktualizacji bazy, razem ze 225MB, więc dobrze pobrać do folderu na wolnym dysku, wypakować , uruchomić, kliknąć agree i pierwszy przycisk. Uruchomi się w trybie portable, pobierze bazę i trzepnie system. Dlaczego tak? Bo ten skaner naprawia podmienione ustawienia w rejestrze. też.A jakże - próbowałem.

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.comodo.com/business-security/network-protection/cleaning_essentials.php&prev=/search%3Fq%3Dcomodo%2Bcleaning%2Bessentials%26safe%3Doff