Błędy przy starcie

Po zalogowaniu wyskakują mi od 2 dni następujące komunikaty

Na początku 2: Resource file not found! i Resource file not found! z możliwością kliknięcia OK.

Po kliknięciu 2xOK pojawia się kolejne okienko błędu pt. ’ PSDrt’, komunikatu nie ma, jest tylko przycisk OK.

Jak to usunąć???

usunąć sie tego raczej nie da, są to błędy plików dll , kiedyś miałem problem z tymi plikami i pomogło jedyne reinstal systemu :frowning: i pytanie czy masz sp1 ?

SP nie instalowałem (nawet sie jeszcze nie rozglądałem, czy jest już ta wersja oficjalna czy nie, bo chyba jakoś miała być w tym tygodniu? w następnym? mniejsza z tym)

Ale co do nieusuwalności tych błędów… w XP normalnie można było naprawiać drobne błedy jakimś poleceniem, albo narzędziem przy użyciu płyty instalacyjnej więc domyślam się, że w Viście!! też jest jakiś sposób :slight_smile: Tylko jaki?

tzn jesli chodzi o ''reperacje systemu ‘’ to tylko raz jej użyłem właśnie w xp ale to nie to samo to reinstal, system pracował dziwnie i w moim odczuciu nie stabilnie, co do visty, pewnie należy włożyć instalatora do cd i zobaczyć czy jest funkcja reperacji systemu, ale ja raczej odradzam…

A moze inni mają jeszcze jakieś pomysły:?:

za miast naprawiać (jest funkcja, w viście ale nie musi zakończyć się powodzeniem :mrgreen: ) daj przywracanie sytemu sprzed daty utraty tych sterowników i będzie oki