Błędy przy uruchamianiu explorer.exe i ustawień systemowych

Witam :wink: Taj jak w tytule mój problem polega na braku możliwości uruchomienia menedżera plików (skróty w menu start, skrót explorer) i systemowych ustawień (centrum sieci, centrum akcji, aktualizacje)

-Windows 7 64 bit

-Trend Micro Titanium Internet Security

-Wise Care 365

errors2.jpg

Jeżeli możesz uruchomić menadżera zadań to wyłącz proces explorer.exe i zrestartuj komputer. Przed tym jednak dobrze by było abyś skopiował ważne pliki z dysku systemowego.

Czy posiadasz ASUS WebStorage?

Masz zainstalowaną jakąś przeróbkę wyglądu, nie ma co się dziwić że coś Ci się posypało. Skorzystaj z Przywracania systemu, przywróć normalny wygląd.

Nie, nie mam ASUS WebStorage. Motyw mam zainstalowany ponad 2 miesiące i wszystko działało ok, posypało się od czasu instalacji Trend Micro jednak teraz choć go odinstalowałem i zainstalowałem Bitdefender błędy nadal występują :? Sądzę że namieszał coś w rejestrze. Chciałbym uniknąć stawiania systemu na nowo ze względu na ilość zainstalowanych gier :roll:

EDIT

Przywracanie systemu pomogło dziękuje za pomoc. Kaspersky antivirus 2014 wykrył też kilka wirusów podczas skanowania :slight_smile: