Błędy systemu, proszę o sprawdzenie loga

Witam! Mam parę problemów z moim komputerem które nie zostały rozwiązane nawet podczas formatowania systemu. Domyślnie system instaluje zawsze tak jak to powinno być na dysku C, ale teraz nawet po jego sformatowaniu dalej mam błędy, może nie znaczne, ale bardzo uciążliwe;

  • kiedy otworzę “Mój komputer” i chcę otworzyć któryś z dysków, otwiera mi się on w nowym oknie, co jest dla mnie extremalnie uciążliwe, a wszelkie próby poprzestawiania ustawień w “narzędziach” nie skutkują;

  • kolejnym problemem jest to, że nie mogę zobaczyć ukrytych plików i folderów - chociaż w ustawieniach wciąż przestawiam żeby zaznaczona była opcja “pokaż ukryte pliki i foldery”, kiedy tylko dam “ok” i chcę je zobaczyć, opcja ta znów jest przestawiona na “nie pokazuj…”

  • kiedy chce zainstalować NODA 32, wyskakuje mi komunikat “otwórz panel sterowania aby zainstalować i skonfigurować składniki systemu”, a w panelu nie bardzo wiadomo co potem robić, bo jak na razie wszystkie moje próby zainstalowania go zawiodły.

To na razie wszystkie problemy które sobie przypomniałem, w razie czego będę jeszcze pisał. Czy możliwe jest żeby problem pochodził z innego dysku? Być może dlatego właśnie nie został usunięty podczas formatu. Btw- jeżeli to ma jakieś znaczenie to dodam że używam windowsa X-treme, obrobionej wersji xin xp. Wklejam log z hijackthis i proszę o pomoc.

http://www.wklej.org/id/145041/

To jest infekcja z pendrive.

Dlatego przetrwała ona nawet formatowanie dysku.

Pokaż log OTL.

Wyskoczyły mi jakieś 2 pliki, a że wcześniej nie używałem tego programu to podam oba.

info

http://www.wklej.org/id/145044/

log

http://www.wklej.org/id/145045/

btw- jestem miło zaskoczony szybkością odpowiedzi

To są logi RSIT, a potrzebny jest OTL (niżej w tamtym poście).

Faktycznie, sorki nie popatrzyłem dokładnie. Skan gotowy http://www.wklej.org/id/145052/

W Custom Scans/Fixes w OTL wklej:

Run Fix. Restart, jeśli będzie potrzebny.

Potem log z usuwania oraz nowy OTL.txt

Log po usunięciu: http://wklejto.pl/41965

Nowy log z OTL http://wklejto.pl/41966

Dodam, że nowo otwarty dysk już nie wyskakuje w nowym oknie, a w tym samym więc ten program jest już z głowy, ale wciąż nie mogę zobaczyć ukrytych plików i zainstalować antywira.

Wklej w OTL:

Robisz to samo co z poprzednim skryptem.

Log po usunięciu: http://wklejto.pl/41969

Nowy log OTL: http://www.wklejto.pl/41970

Problem ukrytych plików i folderów rozwiązany, ale wciąż nie mogę zainstalować antywira. Zauważyłem też że nie wyświetla mi się możliwość założenia profilu z logowaniem do windowsa na danego użytkownika.