Błędy w grafice nie będące winą kart oraz sterowników

Witam,

mam pewien problem, otóż w już dość starym ale jeszcze jarym kompie spalił mi się procesor a że jeszcze nie uzbierałem na nowego to załatwiłem sobie na zastępstwo tymczasowe innego kompa tyle że musiałem w nim pierw wymienić napęd, brakowało baterii BIOSu trzeba było zrobić formata i brakowało karty graficznej… to kartę graficzną wziołem z komputera tego gdzie procesor mi poszedł i teoretycznie wszystko jest dobrze ale proble zaczyna się gdy chce włączyć jakie gry… ogólnie działają tylko dzieją się dziwne żeczy z grafiką (to chyba nie jest wina karty graficznej bo te gry działały bez problemy na poprzednim kompie z którego wziąłem karte… sterowniki też są te same…

Przykłady co się dzieje np. w GTA SA

http://imageshack.us/f/233/15707203.jpg/

http://imageshack.us/f/443/93356133m.jpg/

I zauważyłem jeszcze coś takiego że np. jak mam GTA włączone i dzieją się takie rzeczy i wcisne pauze zmimalizuje gre przyciskiem windowsa i wróce do gry obszar wokół mnie “się naprawia” ale wystarczy że pójdę gdzieś dalej to spowrotem dzieje się to… albo w innej grze MMORPG też tekstury znikają a jak wezme otworze okno ItemShopu i zamknę to część grafiki wokół mnie działa normalnie alt tak jak w przypadku GTA wystarczy że jak pojade gdzieś dalej to spowrotem dzieją się te błędy

Nie wiem co może być powodem tego błędy bo na tej karcie w innym komputerze wszystko działało czyli nie wina karty… sterowniki też są te same… i w tym kompie jest dwukrotnie lepszy procesor…

Proszę o szybką pomoc :smiley:

P.S. Areh co do tematu to nie wiem jak w skrócie mogę inaczej ten problem opisać… i nie wiem czy dobry dział bo nie wiem czy proble leży po stronie sprzętu czy oprogramowania

Karta GeForce MX 440 i sterowniki mam ze strony Nvidii i chyba innych nie ma…

StrangerJG , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Jaka to karta?? Spróbuj na innych sterownikach do karty

To bardzo mało prawdopodobne, ale jak przekładałeś kartę, iskra mogła ją uszkodzić. To może też być za słaby zasilacz, ale żeby sobie nie poradził ze starym gf4mx to musi być naprawdę wyjątkowy szrot.

Ewentualnie spróbuj jakichś innych sterowników, na stronie nvidii poszukaj w archiwalnych.