Błędy w wyświetlaniu stron www na jednym komputerze

Wprawdzie trochę uogólniłem ten problem w temacie ale już spieszę w wyjaśnieniem. Otóż mniej więcej od trzech dni mam dość spore problemy z internetem a raczej z internetem tylko na moim komputerze, przełączałem już modem na inny komputer i tam wszystko nadal było dobrze dlatego sądzę, że wina leży nie po stronie modemu, routera czy dostawcy ale po stronie mojego oprogramowania (chociaż też nie wiem czy nie po stronie karty sieciowej). W każdym razie ostatnio mam takie dziwne akcje:

  • kiedy oglądam filmik na youtube i zastopuję go a następnie przejdę do innej karty po czym wrócę znów do karty z youtube to strona sama mi się odświeża co uniemożliwia mi spokojne oglądanie,

  • strony czasami się nie doładowują do końca, jest tylko część strony,

  • często obrazki czy zdjęcia jakby nagle się zupełnie przestawiają, to wygląda tak jakby nagle zrobiły się z nich pomieszane kafelki,

  • czasami na niektórych stronach psuje mi się grafika, na przykład połowa strony potrafi być w kolorystyce różowej lub czasami niektóre obiekty graficzne mają dziwne kolory, nie wczytują się do końca.

 

O dziwo taka gra internetowa jak aion nie sprawia mi problemów, całkiem płynnie się gra.

 

Mój komputer:

Operating System: Windows 7 Professional 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.140303-2144)

Language: Polish (Regional Setting: Polish)
BIOS: Phoenix - AwardBIOS v6.00PG
Processor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+ (2 CPUs), ~3.0GHz
Memory: 2048MB RAM
Available OS Memory: 2046MB RAM
Page File: 1647MB used, 2445MB available
DirectX Version: DirectX 11

Card name: NVIDIA GeForce GTX 660  

 

 

Naprawdę proszę o pomoc, robiłem dwa razy reinstalkę systemu i nic ;/

a z jakiego antywirusa korzystasz? sprawdź w menedżerze urządzeń obciążone procesy lub wstaw screena ze wszystkich zakładek oraz pokaż autostart

 

Lapak, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Korzystam z avasta. Folder autostartu mam pusty.

 

W załączniku są zrzuty z menadżera zadań.

zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej na stronie producenta

Na bieżąco aktualizuję, poza tym wątpię żeby to była wina karty graficznej.

pokaż screena z menedżera urządzeń (rozwiń z listy dyski, procesory karty sieciowe i graficzne oraz kontrolery ide Sata

spróbuj zainstalować inna przeglądarkę oraz zaktualizuj adobe flash, również spróbuj odpalić kompa z systemu Linux livecd (np. Ununtu) i sprawdź jak działa.

Tak na dobrą sprawę to na każdej przeglądarce jest podobnie. Korzystałem z opery, firefoxa, chrome i cały czas to samo. Mam aktualnego adope flash. Niestety nie mam możliwości odpalenia kompa z systemu Linux.

Przeskanuj kompa dobrym antywirusem

Wątpię żebym miał wirusa skoro przy robieniu reinstalki systemu zrobiłem tez gruntowny format. Poza tym przeskanowałem już kompa na najwyższej czułości i nic nie wykryło.

Hmm… Może spróbuj przeinstalować przeglądarkę lub skorzystaj z innej.

To już próbowałem, zawsze takie same lub podobne problemy xd

Hej,

A nie używasz przypadkiem jakiejś zmodyfikowane wersji systemu operacyjnego?

Pozdrawiam,

Dimatheus