Błędy wyskakujące w Hijack

(Empi33) #1

Pojawiają mi się takie komunikaty w Hijack'u, nie mogę żadnego wpisu skasować ani nic.

(Apdjs) #2

to Vista czy na kładka na XP?

Na screnach widać że używasz starej wersji. Użyj http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... This+2.0.2, przeskanuj i daj loga

(Empi33) #3

Vista Home Premium oryginalna. Ściągnęłam podaną wersje i to samo wyskakuje te komunikaty :confused:

(Spandau) #4

Obrazek pierwszy

Wygląda na problem przetwarzania przez HijackThis pliku hosts z nieprawidłowymi przełamaniami tekstu. Trzeba przed uruchomieniem programu ręcznie edytować plik hosts i usunąć z niego wszystko prócz linijki 127.0.0.1 localhost. Po tej operacji wymagany jest restart komputera

Obrazek trzeci tam wszystko jest opisane. Należy zamknąć IE oraz inne programy otwarte w tym momencie aby operacja usuwania pliku i wpisu została pomyślnie przeprowadzona.

(Empi33) #5

Ok, z tym pierwszym zrobię tak jak mówisz.a z resztą to zamknięty jest za kazdym razem IE wiec nie wiem czemu tak sie pojawia :?

(Spandau) #6

Program informuje Cię o usunięciu wpisu 02 BHO oraz pliku który z nim koresponduje. Program mówi jak to należy zrobić, aby operacje wykonać prawidłowo należy zamknąć okna IE i innych programów.