Blodada rozmiaru zdjęcia - Program

Witam

Poszukuję programu najchętniej darmowego który pozwoli mi na zablokowanie na stałe współczynników kształtu zdjecia (rozmiaru). Chcę osiągnąć taki efekt że osoba której prześle zdjęcie nie będzie mogła zmienić jego rozmiaru.

Dotyczy to też zdjęć zamieszczanych w przyszłości na stronie www. - Osoba która pobierze i zapisze zdjęcie zamieszczone na stronie nie będzie mogła zmieniać jego rozmiaru.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

To jest niemożliwe,a przynajmniej ja nie słyszałem jeszcze nigdy o takim czymś. Niby jak to sobie wyobrażasz?

chodzi mi o to aby zdjęcie zabezpieczone w ten sposób po powiększeniu go (zmianie rozmiaru na większy ulegało by rozmyciu rozpikselowaniu po prostu aby było nieczytelne. Mam zrobić dla znajomego galerie na stronę www. z jego podróży po kresach wschodnich i on chce udostępnić te zdjęcia, aby przedstawić na fotografiach panujące tam życie i obyczaje, ale chce chronić swoje prawa autorskie. żeby nie było takiej sytuacji ze zdjęcia z jego wędrówki po kresach… obiegły całą sieć bez jego wiedzy. internet się komercjalizuje dostęp do serwisów staje się niejednokrotnie płatny wiec rozumiem go będzie ktoś chciał wykorzystać jego zdjęcia. proszę bardzo… w sieci zamieścilibyśmy małą namiastkę zbioru, a potencjalny klient komercyjny po uzgodnieniu drobnego honorarium otrzymywałby zdjęcia bardzo dobrej jakości i dużo dużo więcej.

Przepraszam za “głupie” moze pytanie ja, ani on nie znamy się na tym. Jeżeli znacie inne formy skutecznego zabezpieczania zdjęć umożliwiające ochronę praw autorskich proszę o wypowiedzi.

viewtopic.php?f=20&t=246118

Zobacz też: http://www.artistscope.net/