Blog - jak założyć

jakos i tak czytalem ksiazke i dopiero sobie przypomnialem o tym topicu wiec spoko

sprawdź, to zbaczysz :evil: głupie pytania zadajesz i zamiast samemu du**o ruszyć, czekasz, aż inni to za ciebie zrobią :-x Bloga można postawić nawet na skrypcie katalogu stron - wystarczy chcieć :!: :idea: mój blog stoi na jednym z najpotężniejszych systemów portalowych - chciałem zrobić bloga na tym i zrobiłem :idea: :twisted: a ty dostałeś linki do stron, z których możesz ściągnąć skrypty do blogowania, więc ściągaj je :!: instaluj :!: i testuj :!: nikt za ciebie tego nie zrobi :evil: a jak już postawisz tego bloga, to nie pytaj czasem jak go prowadzić :shock: w tym temacie dostałeś więcej, niż było potrzebne więc rusz się teraz trochę sam :roll:

pomijam poziom jaki ten post wniosl do teamtu, ale widze ze nie zrozumiales poprzednich postow … :frowning:

szuman ma rację a Ty Arcy masz za duże wyamagnia a sam odpowiadasz ludzią tak

i tylko takie odpowiedzi dajesz

chyba logiczne ze najpierw sprawdzilem w google niesadzisz -_- ? z tym ze wyskoczyly mi bardzo ubogie w mozliwosci portale stad ten post -_-

więc dostałeś linki do bogatych w opcje skryptów blogów. Pozostaje wybrać, zainstalować i cieszyć się blogiem ;]