Blokada czasu działania radiówki

Mój kolega ma internet radiowy, jego mama postanowiła zadzwonić do dostawcy i sprawić aby synek mógł korzystać z neta tylko w określonych godzinach znaczy 19:00-21:00(wcześniej mógł kiedy chciał) :expressionless: …moje pytanie brzmi:da się to jakoś ominąć z poziomu kompa kolegi?!zaznaczam że wprowadził tą blokadke dostawca…nie wiem może jakoś w opcjach połączenia internetowego albo cuś…prosze o pomoc :)jakby co to jego sąsiad również ma neta od tego dostawcy więc może coś pomajstrować żeby wychodziłoł że to sąsiad się podłańcza a nie kolega(znaczy gdy kolega się podłańcza xD) #-o

jak to serwer jest tak ustawiony że pod wybrany adres MAC karty sieciowej wysyła sygnał o wybranej godzinie to raczej nic nie zrobisz chyba że byś uzywal danych swojego kolegi

Jeśli operator nałoży takie ograniczenie i zrobi to dobrze, a tak należy zakładać, to nie ma takiej możliwości.

Nie ma szans, a skoro dostawca nawet w takich usługach jeździ to nawet jakby się podpiął pod tego sąsiada(jego dane) to i tak pewnie szybko admin by to wykrył a tylko sąsiad by narzekał na braki internetu lub oby dwum by nie działał.