Blokada konta premium Rapidshare.com

Tydzień temu kupiłem sobie konto na Rapidshare.com. Przez ten tydzień wykorzystałem limit 25GB ale jest on chyba odnawialny co 5 dni. Dzisiaj chcę coś ściągnąć zadowolony, że mam konto premium a tu takie cuś “Fraud-Detection, Account ######: This account has been closed by our abuse-team.” Jakie oszustwo? Czy ten co mi sprzedał to konto to oszust czy co? Czy mogą zbanować na rapidzie? Konto miało być ważne do 29 maja:(

#-o

Pewnie ten co sprzedał Ci konto Cię oszukał. Kupił, je a potem powiadomił rapidshare.com że mu je skradziono i dostał zwrot pieniędzy a Twoje konto zablokowano…

Wszystkie pliki, które się ściąga są na ich serwerach i to oni powinni odpowiadać za to co udostępniają.

Proszę zmienić temat postu na konkretny i uważać na słowa, OT kosmos, opcja edytuj i popraw.JNJN

Kupiłem dzisiaj drugie konto :oops: od innego gościa. Powiedział, że ta blokada pojawia się wtedy, gdy za dużo kont jest utworzonych z 1 IP albo z 1 IP dużo osób korzysta. Heh trzeba kupować te konta od osób bardziej doświadczonych:) 20zł w plecy…