Blokada niechcianego numeru

Witam! Mam dość duży problem, od jakiegoś czasu otrzymuje nawet do 50 strzałek dziennie od jakiegoś idioty :evil: dzwoni dopóki nie odbiore a jak odbiore to się rozłącza. Tak mam praktycznie dzień w dzień. Numeru niestety nie moge zmienic. Mam motorole E770v, czy jest ktoś w stanie mi pomóc?

Gdybyś miał telefon z Symbianem to niebyłoby żadnego kłopotu. Bo tam można zainstalować odpowiedni program i problem rozwiązany:) A co do Twojego sytuacji to nie słyszałem żeby można było zablokować czyjś numer tak żeby nie mógł się do Ciebie “dobić”.

Zadzwoń na BOA do swojego operatora i zapytaj czy jest możliwe zablokowanie na Twoim koncie połączenia przychodzącego z tego numeru.

a masz takie coś w fonie jak filtr połączeń ja tez mialem podobny kłopot wystarczyło właćzyć filtr poł. ustawić że zadna osoba poza kontaktami do ciebie się nie dodzwoni mi pomogło ale miałem Se

właśnie nie mam nic w stylu filtr połączen, bede musial się przejść do orange aby dowiedzieć się co trzeba zrobic zeby zablokować taką osobe…

A btw. ktoś wie, jak sie nazywa ten program pod Symbiana ?

Z tego co pamiętam to jednym z takich progsów był Best BlackList v.1.0