Blokada w IE wyskakujących okienek


(J79478) #1

Chcę przeskanować skanerem on-line mks i pojawia się komunikat,że IE ma ustawienia uniemożliwiające skanowanie.Zastosowałem się do wszystkich wskazówek jakie są podane aby skaner zaczoł działać lecz to nic nie pomogło.


(Michal W525) #2

Jeśli masz zablokowane wyskakujące okienka to pod paskiem adresu strony powinien pojawić się taki pasek, na którym jest napisane: Wyskakujące okienka z witryny ... zostały zablokowane. Należy kliknąć na to prawym przyciskiem myszy i dać: Tymczasowo zezwalaj na wyskakujące okienka.


(Bartekviper) #3

Masz Yahoo Toolbar. Jak tak to go wyłącz.

Masz firewallainnegro niż systemowy. To go wyłącz, albo wstrzymaj na szas skanowania. Jak masz kerio to dodaj w zakładce www do wyjądków tak:

adres: *.mks.com.pl

i zatwierdź.

Wyłącz i włącz przeglądarkę i po robocie.


(J79478) #4

zrobiłem tak lecz okienko jest białe.[nmjkjp3.th.png%7Boption%7D](%7Boption%7D)


(radzik radzik) #5

Wyskakujące okienka blokuje często tez firewall. Wyłącz go na chwile, zamknij przeglądarkę (wszystkie jej okna) i otwórz ponownie. Powinno pomóc :slight_smile:


(P.Piotrek) #6

Jeżeli po otworzeniu się nowego okna pojawia się czerwony krzyżyk zamiast skanera on-line, należy dodać witrynę http://mks.com.pl/skaner do witryn zaufanych w przeglądarce Internet Explorer. Aby to wykonać należy wybrać Narzędzia->Opcje internetowe, następnie wybrać zakładkę "Zabezpieczenia", wybrać "Zaufane witryny"i kliknąć w przycisk "Witryny...". W nowym oknie należy wpisac adres http://mks.com.pl/, kliknąć przycisk "Dodaj" następnie "Ok" i pozamykać okna przeglądarki Internet Explorer, i uruchomić ponownie skaner on-line.

DOKŁADNIE TAK TRZEBA ZROBIĆ! (też to miałem ostatnio, sposób działa)


(J79478) #7

a co z wirusami? będę ich szukać a one będą mi wchodzić .


(Danielm86) #8

mksem na pewno ich nie znajdziesz. Wypróbuj

http://www.pandasoftware.com/activescan ... ncipal.htm

najlepszy skaner on-line


(J79478) #9

Niestety dodanie do zaufanych witryn nic nie pomogło.