Blokowanie internetu

Mam problem z Kazą. Gdy mam włączoną to blokuje mi się internet (strony się nie otwierają). Jak Kazę wyłączę i zrestaruje kompa to jest ok. staiwnia w Kazie mam na min ale nie pomaga. Cielawe bo na emule wszysko działa.

Masz Windows XP Sp2?? Jak tak ściągnij program antispy i za jego pomocą zwiększ limit połączeń. :smiley:

Chyba nie ma XP Sp2 bo ja to mam i Kazaa smiga i strony tez Pozdrowionka :smiley:

Bez zwiekszonego limitu połaczeń ??? Wydaje ci się. Pewno nie wiesz co tam masz pozmieniane na kompie, lub nie masz pojęcia o czym mówie.

Zresztą poczekajmy na kolegę.

Tak apropo to nie sciągasz tyle że łącze nie wyraba???

rysyn napisał:

Mam problem z Kazą. Gdy mam włączoną to blokuje mi się internet (strony się nie otwierają). Jak Kazę wyłączę i zrestaruje kompa to jest ok. staiwnia w Kazie mam na min ale nie pomaga. Cielawe bo na emule wszysko działa.

rozwiazanie - odinstaluj kazze - to wielkie jedno adaware. teraz popularne to emule i dc++

Eghm… :shock:

Jeśli masz tak pomagać innym to lepiej wcale nic nie pisz :evil:

rysyn zrób tak jak polecił lazikar , ściągnij AntiSpy i tak ustaw limit połączeń.

Pozdrawiam

Twoje dalsze postępowanie zależy od tego jaką Kazę masz zainstalowaną:

  1. Kazza KMD - skorzystaj z rady Gregor10 , poprawne odinstalowanie tej wersji wcale nie jest takie proste.

  2. Kazaa Lite Resurrection- skorzystaj z rady lazikara.