Blokowanie konta premium 2osobie na rapidshare.com


(Buenoapetit) #1

Witam?

Mam taki problem,wykupiłem konto premium rapidshare.com z kolegą i taki mam problem,on siedzi non stop i ściąga z maksymalnym łączem czyli 320kilo bo mam radiówke i prędkość przepisywana jest dynamicznie automatycznie.

I teraz moje pytanie jak moge gościa odłączyć na pare godzin by niemógł ściągać da się takie coś zrobic by on nie mógł korzystać z konta na jakiś czas,na tej stronce rapida może jakoś można go za blokowac.....

naprawde pilnie chciałbym uzyskać odpowiedz?

dziękuje i pozdrawiam?


(Monczkin) #2

Popraw tytuł na konkretny.


(Buenoapetit) #3

prosze pomużcie mi ,chciałbym uzyskać jaką kolwiek odpowież?


(Danielson) #4

hmm a nie wystarczy zmienić hasła ?


(Buenoapetit) #5

zmieniłem już hasło to się skapną że go wylogowało i hasło jest niepoprawne i że tylko ja mogłem zmienić,i chcąc nie chcąć musiałem mu podać?

:frowning:

inna możliwość istnieje!


(Cichytg) #6

zablokowac sie nie da :slight_smile:

widac kumpel cie w balona robi, wiec widac odrazu ze nie ma sensu wchodzic z nim w interesy finansowe ani podobne.

pozostaje ci jedynie sprobowac odzyskac czesc kasy ktora włozyłes w to konto(jak ci sie oczywiscie uda) mowiąc mu ze ty nie mozesz sciagac bo on cały czas ciągnie i chcesz(żądasz (do wyboru :stuck_out_tongue: )) odzyskac w takim wypadku kase ktorą zapłaciłes za połowe konta.

A na drugi raz załozyc sobie konto osobiste :slight_smile:


(Buenoapetit) #7

i tak własnie zrobie takiej porady potrzebowałem?

dzięki

chyba że macie jakiś jeszcze pomysł?


(Pinio150) #8

A to jest jakis kolega z podwórka,znasz go osobiście? Czy jakis niby kumpel z internetu? Powiedz ze ty tez chcesz pobierac a jak nie udostępni ci konta to powiedz zeby ci oddał to co ty wpłaciłes. A jak tego ci nie bedzie chciał oddać to udaj ze nic sie nie stało i zmien hasło tak zeby nie skapnoł sie ze masz na niego nerwa i zmien hasło i powiedz ze ty tez sie nie mozesz zalogowac i ze przekroczył limit i bedzie po sprawie. A ty sobie bedziesz sam na własność korzystał pokryjomu :stuck_out_tongue: