Blokowanie numery na SMS

Otóż jakiś ktosik chciał mi cos wysłać z WapStera. Na mój telefon. Chyba coś dla dorosłych, bo teraz co chwila przychodzą do mnie SMS’sy od WapStera które zaczynają się od “Dla dorosłych:” Czy mogę iść do salonu Plusa i poprosić o zablokowanie tego nr.? Wiem że niektóre telefony mają taką funkcję, ale mój nie ma.

A może najpierw skontaktuj się z administracją WapSter’a? Opisz im sytuację i może będą na tyle mili, że Ci pomogą. Myślę, że blokowanie numeru to ostateczność. Nigdy nie wiadomo kiedy zechcesz skorzystać z usług WapSter’a.

PS. Nie jestem tego pewien, ale operator powinien mieć możliwość blokowania połączeń z wybranym numerem. To już rzecz do dopytania w salonie.

Ja mam telefon marki samsung :mrgreen: Jest tam całkiem fajna opcja blokowania niechcianych SMSów a przy zmianie softu nawet numerów :smiley: Jeśli by Cie interesowała kiedyskolwiek zmiana telefonu to polecam kupno Samsunka coś z serii D :] Pozdrówka

To zwykły spam , zreszo WapSter to smietnik (drogo i byle co) najlepiej pochodzic po prywatnych stronach są znacznie ciekawsze i nie płaci sie za pobranie (animacji , muzy , jpg , gry) tylko sam gprs