Blokowanie reklam w Internet Explorer


(tomilipin) #1

Witam,

poszukuję programu, który będzie blokował reklamy w przeglądarce Internet Explorer. Nie chodzi tu o blokowanie pop-up'ów czy animacji flash. Dokładnie mówiąc chcę się pozbyć reklam Google, tych poziomych bannerów, które ładują się po 10 sekund z przeciążonego serwera... A wyświetlane są (niestety) javascriptem, którego wyłączyć nie mogę, bo jest mi potrzebny na codzień :stuck_out_tongue:

Nie jestem pewien, czy bloker takich reklam w ogóle istnieje... Ale jeśli ktoś zna nazwę odpowiedniego programu do opisanego zadania, byłbym bardzo wdzięczny za wskazówki.

I proszę nie pisać, żebym przeszedł na Firefoxa bo akurat używam MozilliPL 1.6 oraz Opery 8.54 a na IE jestem czasami skazany z pewnych względów...


(Sam Fisher) #2

http://www.microsoft.com/poland/windows ... ocker.mspx


(Gutek) #3

Zerknij http://amnezja.org/modules.php?name=New ... e&sid=7548


(Danielm86) #4

Maxthon Browser


(tomilipin) #5

Beniamin? Przeczytałem jego opis i nie widzę, czegokolwiek co by mi się przydało bo blokowania reklam Google :?

Przecież napisałem, że nie chodzi o blokowanie pop-up'ów tylko reklam Google!

Nie przesiądę się na inną przeglądarkę - mam już dwie: MozillęPL i Operę (nie wiem czy IE można nazwać przeglądarką). Poza tym dla własnej wygody używam IE gdyż dzięki pewnej funkcjonalności (pobierania styli z mojego dysku) niektóre strony otwierają mi się znacznie szybciej niż przez Mozillę czy Operę :slight_smile:

Sprawdzę tego AD Munchera, edytuję potem posta i napiszę czy wszystko ok.

Dziękuję za dotychczasową pomoc!


(fiesta) #6

Tak się składa że to nie jest inna przeglądarka tylko nakładka na IE 8)


(tomilipin) #7

Mniejsza o to... Już zainstalowałem AD Muncher polecany przez Gutek2222 i program sprawuje się znakomicie!

AD Muncher wyciął z kodu strony linijkę zawierającą skrypt wyświetlający reklamy :slight_smile: Jest dobry i będę go na razie używał. Dzięki za pomoc!

Złączono Posta : 20.07.2006 (Czw) 20:49

Problem powraca... Gdzieś kiedyś przez przypadek natknąłem się na wypowiedź jakiegoś użytkownika na forum Opery; chwalił się on, że jemu jakiś program wywala wszystkie reklamy z OGame. Tak się składa, że na OGame są akurat wszystkie typy reklam, jakich chciałbym się pozbyć :slight_smile:

Problem w tym, że nie mogę teraz odszukać tej wypowiedzi...

Z ADMunchera musiałem zrezygnować bo to był tylko trial 30 dni... Nie chcę wpisywać mu jakiegoś lewego klucza, wolę zmienić program na darmowy :wink: Jakieś propozycje?