Blokowanie wsyztskiego Kaspersky+Vista


(system) #1

Zainstalowałem Kasperskiego pod Vistą i wszystko byłoby ok, poza tym, że Kasper nie umie pobieraćAktualizacji a stronki www wszystkie oprócz Google nie chcą chodzić. Komunikatory też nie chcą się uruchamiać. Miałem wcześniej Nortona,a le go odinstalowałem, bo wolę Kapsra. Kiedy wyłącze Kaspra to stronki śmigają, a komuniktory dalej nic :/. Jedynie jak włącze AQQ i mam na nim 3 sieci: GG, ICQ i AQQ to ICQ chodzi a pozostałe nie. Na drugim kompie jest wszystko ok ( windows XP Pro ). Nie mam za bardzo pjęcia jaka może byż przyczyna problemu, a nie ukrywam, że jest to dość uciążliwe. Komp to Toshiba Satellite P200-10C.


(Griffin) #2

hejka, mialem ten sam problem z Kasprem... w koncu sie wqrzylem i zmienilem na NOD32 polecam.. szybko chodzi malo pamieci zabiera i problemow z niczym nie mam na nim.. Kasper jeszcze chyba dobrze dograny z Vista nie jest i wszedzie sie podczepia...

Pozdro...


(Dobrykamil) #3

Poszperaj w ustawieniach Firewalla.Utwórz odpowiednią regułe i po sprawie.


(system) #4

Ale co to może być z tymi komunikatorami... Nie mam za bardzo pojęcia. Kasper jest wyłączony i dalej nie chce mnie logować do żadnej sieci. Skype, GG, spik... AQQ...jedynie na AQQ mi ICQ działa, bo już gadałem. Jaka może być przyczyna ??

Złączono Posta : 03.06.2007 (Nie) 9:55

Torrenty też nie chodzą...Co robić ??


(Ashapola) #5

Widocznie sam musiałeś coś grzebać albo masz wersję nieodpowiedną dla Visty. Sam używam Kacpra na dwóch kompach z Vistą i przy standardowych ustawieniach po instalacji wszystko działa > www,ftp, ssh, GG, Skype, torrent itd. Dołożyłem tylko blokowanie reklam. Zobacz też czy kacper wyłączył ci wbudowanego firewalla.

Osobiście polecam F-Secure ale czekam na aktualizację do Visty.


(system) #6

Ale mi nic oprócz przeglądarki nie chce działać... Nawet kiedy odinstalowałem Kaspra... Kiedy mam kaspra to on mi www blokuje :confused: