Blood Wars. Extra, nie wymagajaca czasu gra

Polska gra RPG w postapokaliptycznym świecie, gdzie po III Wojnie Światowej pozostało jedynie kilka skupisk ludzkich - miast powstałych z pomocą wampirów.

Gra jest w pełni darmowa. Jeśli lubisz grać, a nie możesz poświęcić na to wiele czasu, to BW jest grą dla Ciebie :slight_smile:

Link do strony głównej gry, oraz rejestracji:

Blood Wars

Jakieś pytania odnośnie gry? Pisz tutaj, lub na PM!

Chcesz tutaj zrobić główny wątek gry i rekrutować nowych graczy ?

Podałem jedynie ogólne info o grze i miejsce gdzie mozna sie zarejestorwać, ale jeśli wywiąże sie tutaj jakas ciekawa dyskusja o grze, to czemu nie, chętnie sie do niej włacze i odpowiem na pytania nurtujące graczy :slight_smile:

A może będziesz coś z tego miał? :<

Tak, 1000 wirtualnej kasy w grze, co przy moich zarobkach jest w tej chwili raczej znikomą sumką, nic nie tracisz jesli sie zarejestrujesz z tego linka, a jesli gra Ci sie nie podoba, to wolna wola nikt nie zmusza cię do gry w BW.

PS:

Sam zarejstrowalem sie z takiego linka, wysłanego od mojego kolegi, jeśli Ci to w czymś przeszkadza mozesz potraktowac zarejestrowanie sie z mojego linka jako małe podziekowanie za informację o istnieniu gry :slight_smile:

Z mojej głupiej ludzkiej ciekawości zarejestrowałem się i stwierdzam , że to kolejna nudna gra w przeglądarce typu bitefight.pl i metaldamage.pl (bez obrazy dla osób w to grających) . Najbardziej w tego typu grach denerwuje mnie to , iż nie wymaga ona żadnych zdolności i umiejętności . Liczy się tylko klikanie w linki i konta premium .

Takie moje zdanie .

Jeśli chodzi Ci o grę na samym początku to mogę sie z Tobą po części zgodzić, później jest zdecydowanie lepiej. Co prawda nie jest to rasowa gra RPG, a bardziej taktyczny klimatyczny hack"n"slash z elementami RPG. Mi sie podoba, a że Tobie akurat nie, cóż o gustach sie nie dyskutuje :slight_smile:

Wcześniej grałem w OGame, ale strasznie denerwujące w niej było to że jeśli juz masz aspiracje na dłuższą rozgrywkę to musisz non stop (bez przesady) przy tym siedzieć, tutaj jeśli juz sie wciągniesz i masz zamiar grać dalej wystarczy max około jednej godzinki na dzień.