Blue Screen 0x000000ED - ciągłe restary

Mam problem brat aktualizował sobie BIOS w laptopie i nagle zrestartował się laptop i wyskoczył taki błąd. Mam na dysku partycje recovery, którą mogę tylko uruchomić z opcji F8 Napraw Komputer lecz nie da rady tego włączyć bo nawet i to się nie włącza ani tryb awaryjny jak i oryginalne płytki od kolegi windows 7 home premium i nawet ta płyta się nie uruchamia. Nie ma żadych płytek recovery a zależy mu na orginalnym systemie. Laptop to TOSHIBA L650D-12Q. Proszę o szybką pomoc.

Hej,

Wygląda to na, że komputer został unieruchomiony z powody błędnego flash’owania BIOS’u. Niestety z informacji, które znalazłem w necie, wynika, że laptop nie posiada funkcji Dual BIOS bądź podobnej, która umożliwiałaby przywrócenie poprawnego BIOS’u w sytuacji, gdy jego aktualizacja skończy się niepowodzeniem. Jeśli masz możliwość uruchomienia procedury aktualizacji BIOS’u, wykonaj ją wgrywając taki BIOS, który był oryginalnie. Jeśli nie da się tego zrobić, zostaje serwis, w którym będą mogli przywrócić płytę główną do życia - w warunkach domowych jest to raczej niemożliwe.

Pozdrawiam,

Dimatheus