Blue Screen , błąd bios

Przepraszam za 2 temat ale tam nie dostałem żadnej odp i nikt tam juz nie zagląda .

Miałem problem kilka tygodni temu z blue scren . Wyświetlał się niebieski ekran i tam by jakiś kod . sprawdzałem go i tam pisze że sie przegrzewa . Wszyscy mówili że to zasilacz lecz nic z tym nie zrobiłem po 2 . 3 tyg problem sam sie rozwiązał. lecz dziś znowu powrucił … co 5 min mi się to robi . Wyminiłem zasilacz i nic na nowy … lipa totalna . proszę o pomoc . ram 2 gb , karta 1 gb ati . * komputer się nie przegrzewa sprawdzałem 2 razy .

p2710121239.jpg

link bez pośredni http://img442.imageshack.us/img442/5690/p2710121239.jpg

to mi się wyświetla ale czasmi też poprostu reset bez niebieskeigo ekaru , ale to tylko czasem . Pomocy

Może RAM, może dysk.

Przeskanuj dysk programem HDTunePro

Zainstaluj drugi system na innej partycji i go używaj. Jak nic nie będzie się działo to musisz zrobić formata. W przeciwnym razie po prostu rozłóż kompa na części i poskładaj od nowa. Dzięki temu poruszasz nieco płytą główną i miejsca gdzie popękały luty na jakiś czas będą działać bez problemu.

Przeinstaluj sterowniki od karty graficznej.

Stery nie dawno instalowałem od karty nowe , jak zainstalować na innej partycji ? bo nie ogarniam tego . Dysk zara luknę

norbi3233 , proszę konkretnie zatytułować wątek. Zignorowanie prośby będzie skutkować ostrzeżeniem i usunięciem topica z forum.