Blue screen kilka razy dziennie

Witam, od kilku tygodni codziennie wyskakuje mi bs po kilka razy, bez względu czy gram,słucham muzyki,siedzę w internecie,oglądam filmy, czynność nie ma tu żadnego znaczenia bo i tak się pojawi, przedtem nie miałem takich problemów dodam że regularnie “czyszczę” komputer programem ccleaner i skanuję antywirusem a ostatnio robiłem defragmentacje dysków, dalej to samo, zna ktoś przyczynę ?

Raport błędu : 95409034x.png

Sprawdź czy pamięci nie są uszkodzone -> http://www.dobreprogramy.pl/Memtest86,P … 12556.html

Nie jetem ani fajnem ani ekspertem windowsa , Ale jezeli Program podany przez darkpeter nie wniesie nic nowego do “śledztwa” , Spróbuj zwykłego przywracania systemu :wink:

Tylko że niestety nie znam dokładnej daty rozpoczęcia tego incydentu.

nie tak dawno miałeś problemy z temperaturą karty graficznej post2905981.html#p2905981

czy to się poprawiło?

Pobierz OTL otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html przeskanuj daj log OTL.txt oraz Extras.txt.

interesuje mnie przede wszystkim Extras.txt

:slight_smile:

Ostatnio mój komp cały się sypie(blue screeny,wspomniana wcześniej wysoka temperatura i jakiś wirus na usb), planuję instalację linuxa ale nie wiem czy sobie poradzę, z temperaturą raczej się nie poprawiło bo jeszcze nie kupiłem w chłodzenia więc w gry na razie nie gram. Dodam że co jakiś czas słyszę dźwięk jak przy wyskakiwaniu błędu jednak nic się nie pojawia.

Leon, skany wysłałem ci na pw, no chyba że ktoś jeszcze będzie chciał pomóc.