Blue screen mimo formatu

Witam! Ostatnio mojej dziewczynie zaczął wyskakiwać bluescreen. Komputer sformatowałem, oba dyski, poprawnie zainstalowałem windows 7 i sterowniki. był spokój na miesiąc a mimo że jest antywirus i dziewczyna stara się nie ściągać niz z nieznanych źródeł dziś pojawił się znowu. Udało się go uchwycić apartem, co jest nie tak i co można z tym zrobić? Niestety od razu nic nie zrobie i nie sprawdzę także proszę o instrukcję co zrobić.

post-248394-0-91123700-1389551678_thumb.

Wygląda na to, że bluescreen ten jest powodowany przez jedno z urządzeń podłączone przez USB.

Odłącz je wszystkie poza myszką i klawiaturą (jeśli są na USB) i sprawdź, czy sytuacja się zmieni.

Zaktualizuj sterowniki do chipsetu dla twojej płyty głównej.

sterowniki wgrywałem ze strony lenovo niecały miesiąc temu, jest to laptop i nie ma absolutnie nic podlączone do usb ponieważ korzystamy z touchpada, czasami podłącza się telefon itp ale to na krótki okres czasu.

Uruchom system w trybie awaryjnym (wciśnij kilka razy F8 po włączeniu laptopa).

nie za bardzo wiem jak sobie poradzić z tym programem, mógłby ktoś na chłopski rozum co po kolei zrobić?

Pobierz http://www.nirsoft.net/utils/bluescreenview.zip i wypakuj, uruchom, zaznacz najnowsze zdarzenie i wybierz Plik następnie Zapisz wybrane elementy (treść raportu umieść na forum).

Komputer się uruchamia? Touchpad, czytnik kart pamięci i kamera internetowa mogą być przyczyną błędu jednak odczyt raportu pomoże nam stwierdzić co jest przyczyną.