Blue Screen , Niedziałające programy

Witam mój problem polega na tym że gdy zainstaluje np Gadu-Gadu działa ono tylko przez jakiś okres czasu później trzeba instalować od nowa. Taka sytuacja jest też w przypadku pobrania jakiegoś programu z internetu i po próbie instalacji wyświetla się komunikat "Program przestał działać " z różnego typu grami dzieje się to samo, czasami działają a czasami nie. Firefox też się restartuje. Ten problem miałem na windows 7 professional , Windows 8 , Obecnie komputer po formacie windows 7 ultimate, komputer około 7 dni temu był formatowany . Rzadziej ukazują się ekrany śmierci (Blue Screen) np “Memory Management”. Komputer był zakupiony około 1,5 - 2 lat temu. Zauważyłem jeszcze że w evereście przy Biosie i płycie głównej pisze nieznane. Liczę na wasza pomoc. Z góry dziękuje ; )

Skoro prosisz o radę ,to może podaj specyfikację komputera.Dla Ciebie ( Blue Screen) to norma ? - podziwiam .

Grafika: obecnie NVIDIA GeForce 240 posiada też zintegrowaną

Karta sieciowa: Atheros AR8121/AR8113/AR8114 PCI-E Ethernet Controller

Procesor: Pentium® Dual-Core CPU E6700 @ 3.20GHz, 3200 MHz

Stacja dysków: Opis sterownika SAMSUNG HD502HJ ATA Device

System operacyjny: Windows 7 Ultimate 64 Bit

Karta dźwiękowa: Realtek Digital Output (Realtek

Kontroler IDE: Intel® ICH7 Family Ultra ATA Storage Controllers - 27DF

Napęd dysków optycznych: TSSTcorp CDDVDW SH-S223C ATA Device

Kontroler USB Intel® N10/ICH7 Family USB Universal Host Controller - 27CB [NoDB]

Ram: 4gb

Internet : Tp 10 mb/s

Dodane 01.06.2013 (So) 17:47

10 min temu wyskoczył znowu Blue Screen

cam00254x.jpg

tu masz porady odnośnie błędu http://www.faultwire.com/solutions-fata … rder=votes

kamis977 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Zaktualizowałem sterowniki , Bios też jest aktualny , Pamięć ram testowana wszystko jest ok, ale mimo to Firefox się restartuje pliki powyżej 1 GB w WINRARZE nie da się wypakować (Problem występował też na wcześniejszych windowsach) , programy przestają działać , Wyskakuje Blue Screen nie tylko z błędem memory managment jeśli mi się uda to sfotografuje blue screena bo czasami nie widać czego dotyczy błąd tylko wyskakuje ekran śmierci i komputer się restartuje.

Przetestuj każdy moduł pamięci RAM oddzielnie (i w różnych slotach).

Jakie zasilanie?

Zasilacz take me 400 +12v (18a) Ac 230v 50 hz. Dodam później edita jak przetestuje pamięć.

Zasilacz z tak zwanej czarnej listy (jest niebezpieczny dla reszty podzespołów), http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

Na początek podłącz sprawdzony/markowy zasilacz.

Dobra pamięć ram jest w porządku nie ma żadnych błędów. Teraz zostaje mi tylko opcja żeby skoczyć do komputerowego po nowy zasilacz, a później będę myślał co dalej. Dzięki chłopaki za pomoc ; )