Blue Screen od niedawna

Witam .

Sprawdź jakie masz temperatury podczas obciążenia -> http://forum.dobreprogramy.pl/temat/283001-pomiar-temperatur//

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej

Problemem może być tutaj również zasilacz słabej jakości. Próbowałeś go podmienić?

Wina zasilacza? mam go od poczatku tego kompa nic tam nie zmieniałem anie nie podkręcałem dołownie nic… od 2lat  akurat w tym roku w styczniu skonczyła mi sie gwarancja… a temperatury zaraz sprawdze

Tak, jak pisałem ten Modecom nie jest najwyższych lotów. Niektóre zasilacze mogą działać przez kilkanaście lat, a niektóre po kilku dniach spalą całą elektronikę w komputerze. To, że masz go od 2 lat, o niczym nie świadczy.

tzn mam go zmienić np na co? jakieś propozycje? co do zasilaczy jestem zielony jaka moc do kompa itp.

To jest tylko jedna z możliwych usterek. Masz możliwość pożyczenia od kogoś zasilacza i podpięcia go do komputera? Tutaj masz listy zasilaczy (dobrych i złych): http://forum.pcformat.pl/FAQ-Zasilacze-t oraz http://forum.pclab.pl/topic/675856-W%C4%84TEK-ZBIORCZY-Lista-polecanych-zasilaczy/ oraz http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

Mam zasilacze nawet swoje tyle ze ta karta graficzna ma wymagania conajmniej sasilacza 500W a takeigo w domu nie mam … 

Pobrałeś wersję Trial i nie widać najważniejszej z temperatur - CPU. Program pobierz stąd i ponownie wrzuć screena.

PS. Z tego screena wynika, iż zasilacz dostarcza bardzo niskie napięcie na 12V

Masz też zintegrowaną kartę graficzną czy tylko oddzielną?

Nie mam pojecia czy mam zintegrowana da sie to jakos sprawdzic? 

Temperatury w porządku.

Sprawdziłem, masz zintegrowaną grafikę. Jeżeli chcesz się bawić to możesz odłączyć oddzielną kartę i wtedy podpiąć inny zasilacz, i sprawdzić, czy wtedy problemy występują. Jeżeli nie to pozostaje wymiana zasilacza - wszystko wskazuje na niego, zwłaszcza to “BUM” w komputerze. Dobrze, że jeszcze się nic w środku nie spaliło :wink: W każdym razie, będzie to dobra inwestycja, ponieważ tak, jak pisałem, zasilacz, który obecnie posiadasz jest na “czarnej liście” - czyli to okropne badziewie.

Okej pobawie się z tym ale nie dzisiaj bo zbytnio czasu nie mam , jakby co dam znać czy dalej sa problemy czy nie z góry dziękuje bo od paru dni sie z tym borykam … i juz szału dostaje formaty nie formaty itd. nie potrafiłem znaleźć przyczyny.