Blue Screen po wyczyszczeniu rejestru

Cześć

Niedawno pobrałem RegSeeker przy którym zeskanowałem rejestr. I wyczyściłem go.Wszystko ok po czym pobrałem program RegCentre ( nie pamiętam nazwy dokładnej) . Nie zdążyłem włączyć i programu wyskoczyły jakieś błedy nie wiedząc co to nie zwróciłem na to uwagi. Program sie włączył po czym znowu były jakieś błędy i komputer sie zresetował . Potem pobrałem druga wersje tego programu i także miałem jakieś błedy po czym zresetowałem komputer , i od tej pory nie mogę włączyć komputer ponieważ wyskakuje mi blue screen . a gdy chce przywrócić system to system prosi mnie o hasło którego nie znam ponieważ serwisanci nie podali hasła i nie używałem go do uruchamiana komputera . Co to może być czy komputer powinien byc zawieziony do serwisu ?? Proszę o pomoc z góry dziękuje

BestKiller ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

  • pobierz Hirens.BootCD.15.2.zip

  • rozpakuj plik Hirens.BootCD.15.2.zip (prawy przycisk myszy na plik - Wyodrębnij…)

  • po rozpakowaniu otrzymasz plik Hiren’s.BootCD.15.2.iso, nagraj go na płytę jako obraz, nie rozpakowuj tego pliku

Aby nagrać obraz ISO na płytę możesz użyć Active ISO Burner, nagrywaj najmniejszą możliwą prędkością

  • uruchom komputer z płyty którą nagrasz

  • w głównym menu przy pomocy strzałek w górę i w dół na klawiaturze wybierz Offline NT/2000/XP/Vista/7 Password Changer i naciśnij Enter

hiren1.gif

Postępuj według wskazówek tutaj:

http://www.trochetechniki.pl/Jak-usunac … ,4730.html

Potem uruchom komputer z opcji Napraw albo z płyty Windows - opcja Napraw i skorzystaj z Przywracania systemu

przeglad-metod-naprawy-problemow-uruchamianiem-windows-t497796.html