BLue screen po zainstalowaniu sterowników

Opisywałem już problem kilka dni temu Tutaj, niestety nie otrzymałem odpowiedzi,. która by pomogła. Od nowa mówiąc, podczas używania komputera, w pewnym momencie dostałem blue screena 116. Kiedy ponownie chciałem uruchomić PC blue screen pojawiał się już podczas ładowania systemu. Od teraz mogłem włączyć tylko tryb awaryjny. O dziwo po odinstalowaniu sterowników do karty graficznej, problem ustał całkowicie, z tym że oczywiście nie mogę używać żadnych programów wykorzystujących grafikę. Kiedy instaluje sterowniki ponownie, problem powraca, niezależnie od tego, czy stery nowe czy stare. Jak mogę to rozwiązać. 

i3 2120, 4gb ram, gtx 560, zasilacz chieftec 500w

Podejrzany GTX 560 . Burzy z wyładowaniami komputer nie “zaliczył” ? Sieć energetyczna napowietrzna ? Nie wykluczone jest też , że karta “dożywa swoich dni” . Spróbuj ją na innym komputerze .

 

Burzy już długo nie widziałem, co do przepięć to nie wiem jak miałbym to sprawdzić. Najdziwniejsze jest to że komputer działa całkowicie normalnie bez sterowników. karty. Chyba zdecyduje się na reinstal systemu

Pokaż logi FRST . Zobaczymy co go jeszcze “trapi” (Podgląd Zdarzeń) .

11.txt

22.txt

Brak sterownika :

Name: Kontroler PCI Simple Communications
Description: Kontroler PCI Simple Communications
Class Guid: 
Manufacturer: 
Service: 
Problem: : The drivers for this device are not installed. (Code 28)
Resolution: To install the drivers for this device, click “Update Driver”, which starts the Hardware Update wizard.

Zainstalowany program DirectX; Błąd = 0x8007043c ?

Error: (06/07/2016 04:49:50 PM) (Source: Microsoft-Windows-Kernel-General) (EventID: 5) (User: ZARZĄDZANIE NT)
Description: 0x8000002a64??\C:\Users\Marcin\AppData\Local\Microsoft\Windows\UsrClass.dat  !!!

CHKDSK dysku C :

WIN+E

Dysk C - PPM - Właściwości - Narzędzia - Sprawdź - Zaznaczyć : Automatycznie napraw błędy systemu plików , Skanuj dysk i próbuj odzyskać utracone sektory - Rozpocznij - Zaplanuj sprawdzenie dysku - OK

RESTART !

Dużo tego . Czy ten system jest do uratowania ? Ja bym mu nie “zaufał” .

Reinstalacja !

Przed sformatowaniem skopiuj sobie sterowniki :

C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERSTORE\ FILEREPOSITORY