Blue screen podczas defragmentacji

Chciałam ostatnio zrobić defragmantację partycji systemowej, wpisałam w DOS-ie polecenie,. Przed ładowaniem systemu rozpoczyna się za każdym razem analiza a później następuje defragmentacja, niestety tylko do najwyżej 90%. Nastepnie wyskakuje blue screen:

Technical information:

stop: 0x00000022 (0x00040099, 0x8B10F98C, 0x8B10F688, 0x823139F2)

Defragfs.sys-address 823139F2 base at 8230D000 Datestamp 4703cb07

Nie mogę znaleźć nawet tego zrzutu w pliku %SystemRoot%\MEMORY.DMP (w ogóle wyszukiwarka nie widzi pliku). Jest to system dostarczony przez producenta laptopa Fujitsu-Siemens, ale posiadam płytkę (Vista-Home Premium).

Jak mogę anulować defragmentację, chociaż nigdy nie dochodzi do finału?

Dlaczego robisz to w DOS ?? Przecież możesz spokojnie uruchomić narzędzie w normalnym trybie i wykonać standardową defragmentację.

wszystkiego trzeba próbować, człowiek się uczy.

Żeby odczytać BSOD możesz użyć tej porady i programu w niej wymienionego.

Pod poleceniem “Load from the following MiniDamp folder:”, jest domyślny C\Windows\MiniDamp (coś z tym spolszczeniem jest nie tak). Eksploler systemowy znajduje go i jest on pusty! Natomiast Pliki zrzutu to %SystemRoot%\MMORY.DMP (wpisany we Właściwościach systemu), ale Eksploler je nie widzi! Jest coś nie tak w ustawieniach? Miałam podobny program i też wyszły nici, myślałam , że nie działa w Viście. Pozdrawiam.