Blue Screen podczas instalacji Win XP na PC

Witam. Posiadam 2 dyski twarde jeden ata (na nim wczesciej byl windows xp ale zalapalem wira i chcialem zrobic formata) i drugi sata. Chcialem zrobic format i jak zawsze wkladam plytke botuje sie wszystko ok do zakonczenia ladowania sterow. Gdy ma sie pojawic ekran z tym co chce zrobic to pojawia sie blue screen. Co dziwne probowalem wgrywac system odlaczajac raz jeden dysk i zmieniajac ustawienia w biosie (moze nie wszystkie jakie moglem zmienic) i za kazdym razem bylo to samo. Zabralem dysk na drugi komputer (dysk ata ze starym windowsem) i zrobilem formata podlaczylem go spowrotem i bylo to samo… Skonczyly mi sie pomysly wiec prosze o pomoc. Czytalem sporo o tym bledzie ale wiekszosc z nich byly na laptopach a ja mam stacjonarny (moze to nie ma nic do tego) no i 2 dyski ktore maja ten sam blad.

p01061023260001.jpg

Foto podczas bledu

ogólnikowo napisze, domyślam się że chcesz instalować Windows XP

masz zintegrowane sterowniki do dysku sata z płytką instalacyjną ?? zapewne nie, podaj jaką masz płytę główną,

należy zintegrować sterowniki i instalacja powinna bez problemu pójść

Podaj cały kod błędu nie tylko ‘‘0x0000007B’’

PS. Na początek polecam lekturę do poczytania http://support.microsoft.com/kb/324103/pl

Przecież podał, tylko bardzo nieumiejętnie.