Blue screen pomocy

Witam. Od razu mówię ,że nie wiem czy piszę we właściwym dziale. Otóż mój problem pojawia się gdy włączam komputer. Wczoraj męczyłem się prawie przez cały dzień z grą (nie chciała odpalić na windowsie 7 ale w końcu się posłuchała). Na koniec oglądając jakiś film na youtube kliknąłem start i wyłącz kompter. Pojawił się komunikat ,że muszę zamknąć operę. Więc kliknąłem anuluj i próbowałem. Nagle nie wiem jakim cudem pojawił się komunikat czy zamknąc proces. Nacisnąłem tak po czym komputer się wyłączył. Dzisiaj włączam go ,a tu blue screen. Mam dokładnie taki sam problem jak wielu innych ludzi jednak przeszukałem całe google i nic mi nie pomagało. Od razu mówię ,że jestem żółtodziobem. Mój problem wygląda mniej więcej tak: http://obrazki.elektroda.pl/3822855600_1302786922.jpg.(ZROBIŁEM SAM NOWEGO SCREENA TAMTEN NIE DOTYCZY MOJEGO PROBLEMU: http://s1.img.pl/v/1208/188914dscn2639.jpg.) Wziąłem od innego gościa ale mam dokładnie taki sam ekran. To prawdopodobnie karta sieciowa. Komputer przed chwilą przeczyściłem i nic. Przywracanie systemu także nic nie daje. Combofix także nie dał rady. Wyłączyłem jak pisało wszystkie karty microsoftu nic nie dało. Potem zostawiłem tylko 2 (bo mam przewodową i chyba bezprzewodową bo mam antenkę z tyłu i ona była dokupywana (tak mam stacjonarnego kompa z anteną) więc chyba będę 2 karty sieciowe nie wiem nie znam się). W każdym bądź razie to są te karty:

  1. Karta Realtek RTL8168D/8111D Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20)

  2. Karta Atheros AR9285 Wireless Network Adapter (podobno sprawia straszne problemy jednak mi nie sprawiała tylko czasami miałem taki sam problem ale pomagało przywracanie systemu)

Dodam ,że teraz włączone są tylko te karty. Sterowniki znalazłem do tej drugiej i juz je instaluje. Błagam pomocy!

PS@ Nie dawno instalowałem nowe stery do karty graficznej.

Na załączonym screenie widać, że problem jest z plikiem nvm62x64.sys (sterownik od karty sieciowej).

Czy przy ostatnim “posiedzeniu” przy kompie instalowałeś nowe sterowniki do sieciówki??

Nie. Teraz jak próbowałem zainstalować stery to okazał się ,że mam najnowszą wersję … Wybrałem także przywracanie systemu z trochę dalszych instalowań jeśli można tak to ująć. Jednak oczywiście przy restarcie i próbie uruchomienia dalej blue screen. A co najdziwniejsze potem miałem zamiast “Tryb awaryjny”, “Tryb awaryjny z obsługą sieci”,“Tryb awaryjny z wierszem polecenia”,“Uruchom system Windows normalnie” miałem coś takiego “Napraw system Windows…” nie doczytałem ,bo szybtko kliknąłem ,ponieważ mało zostało czasu do wyboru. Jakieś tam rzeczy się instalowały, naprawiały i na końcu oczywiście bluescreen. Co najdziwniejsze wszystkie karty sieciowe po tym zabiegu zostały uruchomione. Podam może jeszcze jakie ja mam pliki sterownikowe jeśli można tak to nazwać od kart sieciowych:

  1. Karta Realtek RTL8168D/8111D Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20) - athrx.sys , vwifibus.sys

  2. Karta Atheros AR9285 Wireless Network Adapter - Rt64win7.sys

PS@ Zamieszczam nowego screena bo zauważyłem ,że dotyczą one zupełnie innych problemów.

Nowy screen: http://s1.img.pl/v/1208/188914dscn2639.jpg

Jak się nie mylę to jedna z Twoich kart sieciowych jest zintegrowana, wyłącz ją tymczasowo w biosie i spróbuj włączyć kompa.

To znaczy jak w biosie mógł byś trochę mi to naświetlić? Wcześniej wyłączałem przez menadżer urządzeń. Dodam ,że mam Windows 7 Enterprise.

Hmm a jaką masz wersję BIOS lub podaj model płyty głównej?

PS@ Wow dzięki działa :wink: Lecz wiesz jakość wszystkiego to 16 bitów. Ale to pewnie coś się w wizualizacji przestawiło. WIELKIE DZIĘKI STARY! Wszystko działa nie wiem jak Ci się mam odwdzięczyć :wink: