Blue screen PROBLEM POMOCY

(Marker10) #1

Nie wiem czy dobrze założyłem temat ale niech już będzie tutaj. Przejdźmy do problemu otóż gram gram.... albo latam po internecie albo oglądam film i w pewnym momencie wyskakuje mi tak zwany "Blue Screen". I tutaj fotka co jest w nim napisane.

zdjcie009aj3.jpg

w1024.png

Szukałem tych/tego pliku i znalazłem

ssa2or0.jpg

w999.png

myszka logitech mx510

system xp (service pack 2)

Więc tutaj jest moja prośba do was użytkownicy w czym tkwi problem ;-( czekam na pomoc oraz odpowiedzi

Dodam że ludzie z GG którym to powiedziałem napisali mi w czym tkwi problem ale do konca nie jestem pewien.

-Myszka się psuje

-Stare sterowniki do myszki

-zrób format

(Dawisiek21) #2

Według mnie masz coś uszkodzone na sprzęcie. Mnie się tak robiło gdy miałem zepsutą pamięć RAM. Gdy wymieniłem wszystko wróciło do normy. Sprawdz!

(system) #3

Hmm, nie wiem czy jestem w stanie Ci pomóc miałem kiedyś podobne problemy chodziło w nich o pamięć, miałem innych firm i czasem się gryzły, spróbuj zrobić to tak:

zainstaluj sobie service pack 3 XP, zainstaluj sobie program "secunia" i sprawdź czy są stare programy zainstalowane czy nowe wersje on troszkę pomoże, zrób windows update (opcjonalne, sterowniki) jest tam taka zakładka. To tyle...

(Pablo79) #4

Radzę sprawdzić wszystkie elementy sprzętowe komputera jak: pamięci RAM, karta graficzna, dźwiękowa.

Albo poszukać problemów w sterownikach tych urządzeń.

(Dawisiek21) #5

na 70% to pamięć

(boczi) #6

kropeczek , proszę poprawić temat na bardziej konkretny, używając przycisku EDYTUJ.