Blue screen przy logowaniu się do systemu xp

Witam mam problem otóż dziś rano gdy chciałem uruchomic komputer ukazał mi się blue screen i komp się zrestartow, nie wiem co się dzieje bo wczoraj jeszcze normalnie chodził. Nie wiem co mam z tym robić bo ostatnio mi się już tak ukazał ale to mi wtedy się spaliła karta graficzna wymieniłem i teraz jakiś tydzień pochodził i znowu blue screen. Nie wiem co pisze na tym blue screnie bo nie zdążyłem zobaczyć a na awaryjny też nie mogę wejść bo to samo się pokazuje. Intel core 2 quad e6550 2.33Ghz karta graficzna geforce 210. Sory ze tak nie estetycznie ale z telefonu pisze. Proszę oodpowiedź.

A nowa karta napewno dobrze łączy?

  • możliwe że była lekko włożona i teraz sie obluzowała , lub …

  • padło jeszcze coś innego

A nie masz czasem jakiegoś syfu na komputerze? Możliwe, że ci zainfekowało system, spróbuj zrobić reinstalke windowsa. Jesteś pewien, że poprzednio był problem z kartą graficzną, wydaje mi się, że jak to karta to do logowania by nie dochodziło.

Jeżeli masz taką możliwość, podłącz kartę do innego komputera i sprawdź, czy działa normalnie.

Oczywiście przedtem sprawdź, czy karta jest poprawnie podłączona do Twojego komputera, bo być może w tym tkwi problem.

zrobiłem reinstalacje systemu, no i jak na razie działa dzięki za pomoc