Blue screen przy przeglądaniu internetu


(Pootis Man) #1

Witam ! Mam mianowicie problem z BSOD'ami. Podkreśle , że BSOD pojawia się tylko podczas internetów (A dokładniej podczas minimalizowania Firefoxa/tworzeniu nowej zakładki/2 razy wszedlem na strone która rzekomo jest kolejnym "pobieraczkiem" i za każdym razem blue screen ) BSOD nie występuje zawsze ale czasami w różnych odstępach czasu.

Informacje na temat blue screena:

http://img268.imageshack.us/img268/6038 ... uutrhn.png

Na początku za pierwszym razem myślałem , że to przypadek ale stało się to znowu miesiąc później. Zeskanowałem antyvirusem, nic nie pokazało. I własnie dzisiaj nast. raz wyskoczył kolejny więc przyszedłem tutaj z nadzieją na rozwiązanie.

Jeżeli chodzi o problemy związane z kartą graficzną , ramem i prockiem to pracuje w programach graficznych/w Source film makerze i gram sobie spokojnie w gry na bardzo wysokich detalach i żadnych blue screenów. niema( Gry chodzą zupełnie normalnie , żadnych ścin czy spadków fpsów)

Pozdrawiam i licze na szybką odpowiedź


(xv_) #2

http://support.microsoft.com/kb/980932/pl


(Pootis Man) #3

… Zgaduje ,żę wygooglowales to w 2 min. a ja szukałem rozwiązania przez pół godziny i nic nie znalazłem. Wydaje mi się ,że jest tak chyba prawie zawsze , że ktoś próbuje znaleźć rozwiązanie bardzo długo , lecz się nie udaje i pisze na forum… a pierwsza osoba która odpowiada wygooglowala to w 2 min :d. Dzieki zobaczymy czy działa. :slight_smile: