Blue screen przy włączaniu Windows 7

Witam.

Dzisiaj na laptopie uruchomiłem liveCD i po tym nie mogłem już włączyć systemu. :cry: Wczoraj komputer miał chwilowy brak zasilania, ale już go wtedy nie włączałem.

Gdy włącza się system przez chwilę jest napis “Trwa uruchamianie systemu Windows”, a za chwilę logo Windows się zawiesza i na ułamek sekundy pojawia się bluescreen. Próbowałem wejść do Trybu awaryjnego, ale dzieje się to samo. Włączyłem również narzędzie naprawy systemu Windows. Próbowałem przywrócić go do poprzedniego stanu, ale bez skutku - narzędzie przez kilka godzin “coś robiło”, lecz bez jakiegokolwiek rezultatu. Nie mam możliwości odczytania kodu błędu, ponieważ niebieski ekran pojawia się tylko na ułamek sekundy. Laptop to Samsung R580.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

sebbo14

BlueScreenView pozwala uzyskać szczegółowe informacje na temat “niebieskiego ekranu” pobierz ten program zdiagnozuj twardy dysk najlepiej programem hd tune zdiagnozuj równiez ram najlepiej programem memtest możesz również pobrać burn in test i tam przetestować jeszcze wszystkie podzespoły dla pewności jężeli żaden program nie wykryje błędu to być może będzie to wina systemu

myśle że chodzi mu o to że podczas uruchamiania może wybrać ostatnią dobrą konfiguracje