Blue screen

Witam, 

Postaram się jak najlepiej opowiedzieć mój problem z laptopem. 

Laptop : Dell xps L702x

Ciągle pokazywanie się tego blue screen strasznie mnie irytowało,  około 5 godzin temu formatowaniem laptopa i zainstalowałem nowego Windowsa 7 ( nie jestem ekspertem,  ale myślałem że to w czymś pomoże) :slight_smile:

Po jakimś czasie odinstalowania, ni z tąd ni z owąd pojawił się ten niebieski ekran ! :frowning: najczęściej pojawia się ten problem podczas grania ( jeszcze przed formatem ) podczas grania w cs go myślę że głównie ten problem może dotyczyć Nvidia " sterownik przestał działać ale odzyskał sprawność " teraz nawet podczas włączania komputera. 

Jaki kod ma ten BSOD? Zawsze się wyświetla, spróbuj zrobić zdjęcie lub zapamiętać. 

Jeśli pojawia się podczas grania, może to być problem z temperaturą. 

Zainstaluj HWMonitor i podaj temperatury. 

Pobierz Driver Booster lub sam zaktualizuj sterowniki, być może w tym problem, bo na takim laptopie nie powinny występować problemy - http://www.dell.com/support/home/pl/pl/pldhs1/product-support/product/xps-l702x/drivers

Witam dziękuję za pomoc,  tydzień może dwa temu rozkręcałem laptop a i go wyczyściłem,  nie nagrzewa się  i jest chłodny, zdjęcie jest zrobione ale 1.5 mb a mogę wrzucić tylko 0.49

Myślę że to może być przez stare sterowniki,  bo nigdy ich nie aktualizowałem :b 

Gdy włączam laptopa normalnie :stuck_out_tongue: to po pojawieniu pulpitu zacina się i kaplica :( 

Gdy włączę tryb awaryjny wszystko działa bez zarzutu :slight_smile:

Kod :

0x000000116 (0xFFFFFA80041C44EO, 0xFFFFF8800F170844, 0x0000000000000000,0x00000000000000002)

 coś takiego :D 

Jeśli kod ma ten błąd to na 100 % sterowniki od karty graficznej. 

Poszukaj nowe, lub pobierz wspomniany wcześniej Driver Booster. 

Wielkie dzięki :D 

A jak chodzi o ten driver booster to jest wersja 64 bit ? Spoko zainstaluje inny sterownik bo mam 2 na płycie :smiley:

Dzięki za pomoc 

Jak masz 64 bitowy system to instalujesz 64 bitową wersję programu. Możesz też ręcznie wpisać w Google model karty graficznej i znaleźć najnowszy sterownik.