Blue screeny podczas grania

Cześć. Mam problem z kompem, a mianowicie wywala mi blue screeny podczas grania. Podaje kod blue screena:

BCCode: 50

BCP1: FFFFF8A00DBA3DD4

BCP2: 0000000000000000

BCP3: FFFFF8800551ACF7

BCP4: 0000000000000002

OS Version: 6_1_7600

Service Pack: 0_0

Product: 256_1

Może będzie ktoś z Was mi wstanie pomóc. Z góry dzieki.

Odczytaj plik minidump:

szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html

Odczytałem(chyba to to):

niestety mnóstwo tego jest:/

Po mojemu, to masz walnięty ram, ponieważ powtarzające się błędy memory managment i irql not less or equal właśnie mogą oznaczać problemy z pamięcią. Może to być z winy sterownika lub programu(np. antywirusa), ale to w sumie ciężko stwierdzić, bo albo błąd spowodował plik direct’a. albo plik plik systemowy, albo sterownik grafiki… Ściągnij memtest i puścić test ma dwie godziny, w miarę możliwości testuj po jednej pamięci, bo może jedna jest tylko walnięta.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Ramy były testowane jakiś czas temu i nic nie wyszło z nimi źle. Wymieniłem sterowniki do karty graficznej(odinstalowałem najpierw i zainstalowałem najnowsze, a nie po prostu na stare zainstalowałem nowe). Format? Pomoże cos?

Na pierwszy ogień spróbuj zamienić kości pamięci slotami .Podaj specyfikacje kompa ,coś podkręcane ?

Może pomóc, ale najpierw zamień kości miejscami tak jak pisał Łukasz.

Specyfikacja moja:

AMD Athlon II X4 635

Asus M4N68T-M

ATI RADEON HD5770

RAM DDR3 2X 2GB

Zainstalowałem sobie program CPU-Z i wyszło że ramy są inne niż powinny być w ogole:/ Wg tego programu są 667Mhz(PC3-10700), wg zamówienia powinny być 1333Mhz(PC3-10900). Sprzęt jest niemalże nowy bo z sierpnia 2010r. Więc jest jeszcze gwarancja na niego. Nie był nic podkręcany, sama fabryka. Z tymi slotami to chyba się nie podejmę bo się po prostu nie znam na takich rzeczach wiec chyba serwis zostaje choć będę jutro dzwonił do klepu i wyjaśniał co z tymi Ramami bo mnie niezłe poirytowali…

Nawet nie waż się tego robić, bo stracisz gwarancję, skoro ją masz… Niestety tak jak piszesz, jak masz plomby to niestety nic nie wykombinujesz, nawet przy naszej pomocy…