Blue screeny przy instalacji windows C000021a i inne

(Marpiech) #1

WItam,

Potrzebuje pomocy ponieważ wczoraj postanowiłem zrobić format bo komputer nie był dawno czyszczony i wszystko się wieszało. Podczas instalacji juz po sformatowaniu dysku wyskoczyl mi blue screen fault_in_nonpaged_area za każdym razem gdy chce wgrac windows dzieje się to samo tylko w różnych odstępach czasu i czasami wyskakują inne komunikaty i błedy np. pod koniec instalacji STOP C000021a równiez przy kopiowaniu plikow przez instalatora komunikaty "nie mozna skopiować pliku cursoe.sys itp. i tak ciągle nie mam pojęcia co mam zrobić.

(pysiu) #2

http://www.google.pl/search?q=STOP+C000 ... 1I7MOOI_pl

(Marpiech) #3

Jest tylko maly problem kolega w poscie ktorego podales ma windowsa i wylacza mu sie komputer a ja mam swiezo sformatowany dysk i chce wgrac system ale nie udaje mi sie to przez blue screeny

(pysiu) #4

format-instalacja-blad-krytyczny-t79610.html

(Frog) #5

arczi1800 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Marpiech) #6

Przeczytałem wszystko co było w tych tematach 2 linki do których tam odsyłali są nieaktywne a z tego co się doczytałem trzeba zrobić aktualizacje BIOS-u i zainstalować system z SP1 lub SP2 a później zaktualizować do SP3 tylko z tym biosem to nie jestem pewien jak to zrobić