Blue screeny świeżo po instalacji systemu oraz trollowanie

Witam, jakiś miesiąc temu kupiłem nowy komputer (składany). W sklepie nie było jedynie kości RAM więc dokupiłem je osobno. Gdy już komputer dostał się w moje ręce (razem z RAM) zainstalowałem najpierw Windowsa 7 Home Premium. W tym momencie zaczęły się kłopoty. Z początku wyskakiwały problemy typu: Eksplarator Windows przestał działałać, nie przejmując się tym klikałem anuluj i wszystko było ok, lecz później przy przęglądaniu stron WWW przeglądarka google chrome zaczęła się wyłączać więc zainstalowałem firefoxa i wszystko było w miare dobrze (czasem błąd wyskakiwał). No i z upływem czasu zaczęły sie Blue Screen’y. Dziwne bo podczas gier nic się nie działo, ale tak ogółem to zdarzały się, lecz nie zbyt często więc nie za bardzo się nimi przejąłem. Później było coraz gorzej. Po uruchomieniu komputera czasami mi wyskakiwały problemy, że brak mi procedur w bibliotece itp. Nieraz było tak, że zanim rozpocząłem pracę przy komputerze musiałem restartować go nawet 4 razy. W końcu postanowiłem zainstalować od nowa windowsa z innej płytki (Windows 7 Ultimate) i niestety ale dalej to samo. Pomocy. Podkreślam, że RAM był kupiony osobno z zupełnie innego sklepu. Czy to może byc jego wina? A i w niektórych programach, np. Team speak 3 dostawałem tzw. crasha 

Mój sprzęt:

http://wklej.to/hbL26w

Z góry dziękuje

Sprawdź za pomocą BlueScreenView co powoduje błąd (wstaw link do zrzutu ekranu z programu).

jak odpalam ten program to wyskakuje mi 0 crashes a jeszcze 1h temu mialem ze 3 blue screeny

http://www.dobreprogramy.pl/GuiiHz/Jak-wyswietlic-BSOD-Blue-Screen-of-Death,40143.html

 

ustaw, wklej wynik, później będziemy rozwiązywać problem

mam tak ustawione jak tutaj, i chciałem jeszcze dodać, że nieraz przy włączeniu komputera odpalają mi się narzędzia naprawy systemu.

Sprawdź dzienniki zdarzeń. Ostrzeżenia i błedy…

 

Jeśli masz tak ustawione, to wklej nam kod błędu, czyli ten Twój bluee screen, lub tak jak napisał djzon zobacz w podglądzie zdarzeń co powoduje błędy.

Co oznacza w tytule problemu “trollowanie” ?

przykladowo : Menedżer pulpitu przestał działać, Eksplarator przestał działać, przeglądarki nie działają,

w większości błędów źródłem jest Windows i LoadPerf, ale mam jedno zdarzenie “Krytyczne” gdzie źródłem jest Kernel-Power a opis tego to: System został uruchomiony ponownie bez uprzedniego czystego zamknięcia. Przyczyną tego błędu może być fakt, że system przestał odpowiadać, uległ awarii lub nastąpiła nieoczekiwana utrata zasilania.

Dodaje plik z BlueScreeView moze cos sie uda naprawic http://wklej.to/or89j

Prosze korzystać z opcji Edytuj , zamiast pisać post pod postem.

rgabrysiak

http://support.microsoft.com/kb/981833/pl

Przetestuj pamięć memtestem wypal ISO na CD i przynajmniej 3 pełne cykle każda kość osobno.

 

http://www.memtest86.com/downloads/memtest86-iso.zip

 

Daj jeszcze screena z zakładki Health z HDTune (całe okno)

 

http://www.hdtune.com/files/hdtunepro_550_trial.exe