Blue Scren BSOD BAD_POOL_HEADER

Witam jak w temacie pojawia mi się taki komunikat raz na 2-3 dni. System to win 8.1 pro 64 bity. Sprawdziłem dysk na błędy, pamięć. Wszystko ok. Sprawdziłem plik “minidump”.
Wygląda tak:

Bugcheck Analysis *

  •                                                                         *
    

Use !analyze -v to get detailed debugging information.

BugCheck 19, {3, ffffe001c6f4a010, 0, ffffe001c6f4a010}

***** Kernel symbols are WRONG. Please fix symbols to do analysis.

Kod błedu z woczoraj/;

Bugcheck Analysis *

  •                                                                         *
    

Use !analyze -v to get detailed debugging information.

BugCheck 1000007E, {ffffffffc0000005, fffff801e8d27610, ffffd0014a21b728, ffffd0014a21af30}

Unable to load image \SystemRoot\system32\drivers\ksthunk.sys, Win32 error 0n2
*** WARNING: Unable to verify timestamp for ksthunk.sys
*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for ksthunk.sys
***** Kernel symbols are WRONG. Please fix symbols to do analysis.

Prrosze o jakieeś rady.

Problem może być wywołany przez jakąś aplikację lub sterownik. W jaki sposób założyć temat dotyczący Blue Screen of Death (BSOD) zwanym potocznie niebieskim ekranem śmierci?
Błędy niebieskiego ekranu BAD_POOL_HEADER mogą być powodowane przez różne problemy związane ze sprzętem, oprogramowaniem układowym, sterownikami lub programami.

To akurat wiem. Zaktualizowałem sterowniki i dalej to samo. Może jakaś propozycja innego progsa do badania pamięci. Ja badałem memtestem.

Odczytałem niby programem Windbg, ale pobiore w/w i zobacze. Pobrałem zainstalowałem tylko nie wiem co podać Ci do analizy z tego progsa.

uzyskamy takie informacje o okolicznościach wystąpienia BSOD jak czas wystąpienia błędu, jego typ, kod czy parametry. I raczej musisz poczekać aż ktoś te dane przeanalizuje , ja się nie znam na BSOD. Pozdrawiam

Są dwa pliki minidump.
1.i 2 Podaje błąd PSHED.dll-sterownik i błąd BOOTVID.dll

Nikt nie pomoże???

Do poprawnej diagnostyki BSOD jest wymagany test dysku, pamięci operacyjnej i monitorowanie temperatury sprzętu pod obciążeniem (3DMark, Prime995).

BSOD w 99% to problem sprzętowy. Rzadziej uszkodzony sterownik sprzętu.

Jeżeli nie masz wiedzy i umiejętności w zakresie diagnostyki sprzętu, udaj się do dobrego serwisu komputerowego w celu diagnostyki.

Mam wiedze i umiejętności w tym zakresie. Dysk sprawdzałem HD Regenerator i HD Tune. Pamieć MemTest. Temperatury ok.

Wykonałeś RESET systemu do ustawień fabrycznych - potocznie format?

Wykonałem potocznie format. Zaktualizowałem wszystkie sterowniki. Teraz może dam drugi format i wgram inne stery jakieś poszukam. Zauważyłem jeszcze coś, mianowicie rozłącza się czasami i załącza internet tylko w tym lapku.