Blueconnect- limit


(Kulus1989) #1

Witam, zamierzam zakupić Blueconnect, będę z niego korzystał w Gdańsku na laptopie... chcę się dowiedzieć jaki jest limit przesyłania danych bo niego tego nigdzie znaleźć (aktualne dane)... Znajomi mi mówią, żę tego przesyłania danych starcza na tyle, żeby tylko polatać chwile po stronach i pogadać przez komunikator... Proszę o jakieś inf. i pomoc.


(Agbaro) #2

http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryf ... /abonament Jasno z tego wynika, że po 500 MB w abonamencie za 49 zł będziesz miał szybkość zwykłego modemu telefonicznego. Za wyższe abonamenty masz limit 5 GB.

Znacznie lepszą ofertę ma play http://web.playmobile.pl/pl/internet/oferta/index.html


(Kulus1989) #3

Czyli co.... te 500mb to za dużo nie starczy no nie?


(Tompyk) #4

Ogólnie z tymi limitami to jest tak, ze wystarczają na wejście na jakieś 3 strony dziennie (bez specjalnego ich oglądania) + ściągnięcie poczty ale bez żadnych zdjęć. Po przekroczeniu limitu drastycznie spada prędkość pobierania danych (coś w stylu starego modemu analogowego i TPsa). Trzeba pamiętać również o tym, że podczas połączenia z netem nie tylko nasza przeglądarka pobiera dane ale również system i antywirusy. Tak jak napisał agbaro wydaje mi się że oferta play-a jest o wiele ciekawsza, z większym limitem.


(Barteek) #5

Po przekroczeniu limitu (0,5GB) prędkość spada do 16kb/s (2KB/s) niezależnie od tego, czy jesteś w zasięgu GPRS, EDGE, UMTS, czy HSDPA.

Byłem niedawno użytkownikiem Blueconnect'a i limit wystarczał mi na 5-6 dni. Przeglądałem tylko strony www i rozmawiałem na gg... a po przekroczeniu limitu, to już tylko gg bo z taką prędkością nic więcej nie można robić.

Skorzystaj lepiej z oferty Play :wink: Moim zdaniem jest to najlepsza oferta